Блоги

Як відремонтували дві покрівлі за тиждень до нового рокуСолідарність Рубіжне

Під час перевірки закупівель КП "Бюро технічної інвентаризації" Рубіжанської міської ради виявлено, що наприкінці 2018 року підприємство замовило у КП "Муніципальний сервіс" Рубіжанської міської ради дві послуги з поточних ремонтів м'якої покрівлі багатоповерхових житлових будинків за прямими договорами:
1. Роботи з поточного ремонту м'якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку № 22В (під. 1, 2, 3) по вул. Миру, м. Рубіжне, Луганської області (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-22-004031-b) на суму 67 812,74 грн.
2. Роботи з поточного ремонту м'якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку № 8Б (під. 1, 2) по пр. Переможців, м. Рубіжне, Луганської області (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-26-004259-b) на суму 50 397,82 грн.
Жодна з цих закупівель не суперечить нормам тендерного законодавства, однак в обох випадках умови договорів передбачали, що ремонт м’якої покрівлі мав бути проведений у період з 22 по 31 грудня, тобто взимку й за тиждень. Що фактично виконати було б доволі складно зважаючи на обсяги робіт та погодні умови (від 0 до -9ºС) та сніг з льодом на покрівлях.
Тому є підозри щодо недобросовісного виконання робіт у вказані строки.
Як відремонтували дві покрівлі за тиждень до нового року

Онлайн-приймальня СолідарностіСолідарність Рубіжне

Нагадуємо, що продовжує працювати наша онлайн-приймальня, за допомогою якої Ви можете звернутися до депутатів Блоку Петра Порошенка "Солідарність" чи повідомити по корупцію.
Онлайн-приймальня доступна на сайті Рубіжанської міської ради чи за прямим посиланням.
13 мая 2019 в 11:21 0 27

Непотрібний проект у потрібного підрядникаСолідарність Рубіжне

Під час перевірки закупівлі Управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради «Реконструкція парку м.Рубіжне (територія обмежена вул. Б.Хмельницького, просп.Переможців, вул.Визволителів, пров. Клубний)» (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-14-001712-b) виявлено, що замовником обрано невідповідний код предмету закупівлі. Фактично закупівля стосувалась проведення проектних робіт, а не реконструкції, що видно з договору.
Непотрібний проект у потрібного підрядника

Та замість 71400000-2 Послуги у сфері містобудування та ландшафтної архітектури замовник вказав код 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація. Це зроблено свідомо, щоб уникнути процедури відкритих торгів та оформити закупівлю прямим договором з потрібним учасником.
Частиною 1 статті 2 Закону України визначено, що замовник обов’язково проводить процедуру відкритих торгів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Сума закупівлі встановлена 1490 тисяч гривень, тобто до 1,5 мільйони. Однак це лише за умови, що закуповуються роботи, для послуг порог складає лише 200 тисяч гривень. Тому замовником навмисно обрано код закупівлі «роботи», а не «послуги».
Таким чином замовник ухилився від проведення відкритих торгів та самостійно обрав постачальника, що є порушенням частини 7 статті 2 Закону «7. Забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону».
13 мая 2019 в 11:08 0 37

5 лет назад 16-Річного Футболіста З Краматорська Бойовики Закатували За Синьо-Жовту СтрічкуВся правда о войне в Донбассе

5 лет назад

5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку


Він мріяв жити у вільній Україні. У 16 років його замучили путінські найманці за синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Був єдиною дитиною своїх батьків. Хотів стати великим футболістом. Подивіться в його очі ті, хто поїде в росію на # футбол Степан Чубенко. Краматорськ. Україна, — пише у соцмережах Роман Кошмал.

Один з дописувачів прокоментував:
5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку
У липні 2014 року бойовики затримали і забрали в полон 16-річного воротаря футбольної команди «Авангард» з Краматорська Степана Чубенко, який з Донецька повертався додому. На руці у хлопчика була жовто-синя фенечка, на шиї футбольний шарф. Перш ніж дитину вбити, над хлопцем знущалися і мучили. Вбивши, закопали тіло біля дороги в Горбачево-Михайлівці під Донецьком.

Юний патріот з Краматорська отримав посмертно звання народного Героя України

На честь Степана Чубенко в Краматорську проходить щорічний футбольний турнір. З 2016 року він був посмертно нагороджений орденом «Народний герой України», а восени 2016 року у школі, де навчався Степан, встановили меморіальну дошку.

Стадіон «Авангард», на якому займався хлопець, буде називатися «Стадіон« Авангард »імені Степана Чубенко».
Он мечтал жить в свободной Украине. В 16 лет его замучили путинские наемники за сине-желтую ленту на рюкзаке. Был единственным ребенком своих родителей. Хотел стать великим футболистом.
Посмотрите в его глаза те, кто поедет в россию на #футбол
Степан Чубенко. Краматорск. Украина09:09 - 12 июн. 2018 г.
2 127 ретвитов 903 отметки «Нравится» AXEL DEV TEAMLee EyermanElvissFableBeardCoІгорRoman SribnyDroogХреновастая ГурївкаХороший Человек
50 ответов 2 127 ретвитов 903 отметки «Нравится»
Ответить 50 Ретвитнуть 2,1 тыс. Мне нравится 903

Роман Кошмал


@Roman_Koshmal
16 июн. 2018 г.
Еще
@futbolmahou и @realmadrid
0 ответов 0 ретвитов 0 отметок «Нравится»
Ответить Ретвитнуть Мне нравится
Новая переписка

Пэт Люра


@Pet_lyra
12 июн. 2018 г.
Еще
В ответ @Roman_Koshmal
Сын моего товарища играл вместе с ним в "Авангарде". Я его лично не знал. Но после того, как его убили, много о нем слышал. Парень был совсем не заметный и скромный. Больше своей жизни любил две вещи -- футбол и Украину. Он мог жить, но принципиально носил желто-синюю ленту.
1 ответ 15 ретвитов 38 отметок «Нравится»
Ответить 1 Ретвитнуть 15 Мне нравится 38

Irina Gorskaya


@irenegorskaya
13 июн. 2018 г.
Еще
Чудовищно.. Убит ребёнок, мальчишка.. 16 лет..За ленточку..За то, что идентифицировал себя , как украинец.. Мы заеб..ли весь мир своими ленточками, готовы обмотать ими и США, и Британское королевство, и весь европейский мир и никто нас не пизд..т за это..
5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку
Терористи закатували Степана Чубенка з Краматорську на весні 2014 року. Такий висновок можна зробити з уривків свідчень полонених.

Про це повідомляє «Новая газета».

"Штовхали з ноги, поки сидів, прив'язаний під комендатурою. Зуби вибили. Повели до берега річки. Руки скрутили за спиною скотчем, футболку – на голову. Кросівки з нього перед розстрілом зняли, мародери. "Керч" вистрілив у потилицю. Всього пострілів п'ять", – розповів один зі свідків.

У матеріалі було оприлюднено уривок протоколу допита бойовика на прізвище Москальов. Як стало відомо, він брав безпосередню участь у розстрілі. Чубенка підозрювали у зв’язках з правим сектором.

5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку

Сухомлінов був на краю окопу. Він зробив постріл в область потилиці неповнолітнього Чубенка, який стояв на колінах в окопі з пов'язаними за спиною руками. Враховуючи, що після пострілу Чубенко подавав ознаки життя, Погодін узяв у Сухомлінова пістолет і зробив ще не менше чотирьох пострілів в потиличну область голови Чубенка", -–сказано в документі.
10 мая 2019 в 19:48 0 53

Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?Солідарність Рубіжне

У декларації кандидата на посаду директора КП «РВУВКГ» Коваленка Вячеслава Євгеновича за 2018 рік у розділі 2 вказана адреса проживання, а у розділі 3 відсутні відомості про об’єкти нерухомості окрім гаражу, хоча за законом декларант має задекларувати місце фактичного проживання навіть якщо це інше право користування, а не власне майно.
Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?

У розділі 15 декларант вказав оплачувану роботу за сумісництвом майстром водіння у РИПТ, не вказавши повну назву підприємства та його ЄДРПОУ.
Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?

При цьому у розділі 11 декларант вказав, що єдиним доходом у 2018 році у нього була заробітна плата отримана за основним місцем роботи.
Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?

Таким чином декларант не вказав доходи від оплачуваної роботи за сумісництвом майстром водіння
Все це є порушенням норм Закону України «Про запобігання корупції».
3 мая 2019 в 23:03 0 124

фото и видео доказательства российского вторжения в УкраинуВся правда о войне в Донбассе

доказательства российского вторжения в Украину (как через непосредственное участие военных частей, так и посредством вооружения сепаратистов) по части бронетанковой техники.
ТАНКИ .Одним из наиболее ярких образцов бронетехники России, которая применялась на Донбассе, является танк Т-72Б3. Эта модификация только пару лет назад начала поступать в вооруженные силы РФ, никуда не экспортировалась.

Почему Т-72Б3 (как и другую новую технику) задействовали в то время, когда Кремль пытается скрывать свое участие в боях на Украине? Во-первых, когда в августе над частями проросийских сепаратистов нависла угроза разгрома, срочно были введены в бой регулярные части армии РФ на той технике, которой они вооружены и с которой стояли на границе. Во-вторых, всё-таки новая техника обеспечивала в бою преимущество над устаревшей украинской бронетехникой. Вариант с возможной передачей новых Т-72Б3 не обученным "ополченцам", у которых к тому же не всегда понятно кто есть кто, всерьёз рассматривать не стоит.

Визуально отличить Т-72Б3 от других моделей Т-72 можно по совокупности либо отдельным следующим деталям:
- штырь датчика ветра ДВЕ-БС ближе к корме башни (его нет на Т-72А, Б, но есть на Т-72БА);
- большая "коробка" тепловизионного прицела "Сосна-У" (нет на других моделях Т-72);
- пять блоков динамической защиты "Контакт-5" слева от пушки (на некотором количестве Т-72Б3 первого выпуска блоков четыре, но на месте пятого нет прожектора "Луна", как на Т-72А, Б, БА);
- новые гусеницы с параллельным шарниром (нет на Т-72А, Б, но есть на Т-72БА и некотором количестве Т-72Б прошедшем капитальный ремонт).Доподлинно известно о четырёх танках Т-72Б3, потерянных армией РФ в августе на Донбассе. Два из них уничтожены, третий - потеря условная, так как, будучи захваченный украинскими военнослужащими, впоследствии при выходе из иловайского окружения его бросили и он перешёл к сепаратистам. Вероятнее всего, российские военные смогли их убедить и вернуть этот танк себе. Четвёртый танк был подбит, осмотрен украинскими солдатами. Видео или фотоснимков, подтверждающих его уничтожение нет, поэтому можно предположить, что позднее этот Т-72Б3 тоже вывезли в Россию.
фото и видео доказательства российского вторжения в Украину

Итак, первые безусловные доказательства присутствия российских танков Т-72Б3 были получены 27-го августа. В этот день канал "Эспресо.TV" в заметке "Російська бронетехніка під Іловайськом" ("Российская бронетехника под Иловайском") опубликовало видео, на котором украинские солдаты демонстрируют захваченный под Иловайском российский танк и обнаруженные в нём предметы.
30 апреля 2019 в 08:58 0 136 20

Щодо незаконності інвестиційних договорів на будівництво котеленСолідарність Рубіжне

Внаслідок не проведення Рубіжанською міською радою конкурсного відбору інвестиційних проектів, такий відбір відбувся, зокрема, із застосуванням різних підходів щодо обговорення та аналізу пропозицій інвесторів. Після цього відповідні договори було укладено з суб’єктами господарювання, які не мали ліцензій на виробництво та постачання теплової енергії, тобто взагалі не мали права на здійснення діяльності у цій сфері.
Вищенаведені дії Рубіжанської міської ради, призвели до погіршення стану конкуренції на ринках із постачання теплової енергії на конкретні об’єкти соціальної сфери та до спотворення принципу змагальності (конкуренції), ущемлення інтересів споживачів внаслідок можливості для надавачів послуг встановлювати непрозоро сформовані ціни, які можуть бути й завищеними.
Така діяльність Рубіжанської міської ради є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що кваліфікується за пунктом 3 статті 50, частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», як анти конкурентні дії органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до спотворення конкуренції.
Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Рубіжанську міську раду припинити бездіяльність, яка полягає у незабезпеченні, всупереч вимогам нормативних документів, проведення на конкурсних засадах відбору інвестиційних проектів.
Однак Рубіжанська міська рада вищевказані рекомендації не розглядала, питання про наявність порушень в діях депутатів міської ради на розгляд сесії Рубіжанської міської ради не виносилося, депутатськими комісіями це питання також не розглядалося.
Тому, депутатом Рубіжанської міської ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимиром Гореліком направлене депутатський запит на адресу Рубіжанської міської ради з вимогами:
1. Невідкладно розглянути Рекомендації адміністративної колегії Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 6-рк/к від 23.01.2019 року на сесії Рубіжанської міської ради.
2. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 18.05.2018 року №50/1 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
3. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 06.06.2018 року №52/2 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
4. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 06.06.2018 року №52/3 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
5. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 27.06.2018 року №54/4 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
6. Створити тимчасову контрольну комісію Рубіжанської міської ради із вивчення питань неправомірних дій посадових осіб виконавчих органів Рубіжанської міської ради, що призвели до прийняття незаконних рішень, які порушують законодавства про захист економічної конкуренції.
Депутатський запит, всупереч нормам законодавства не було включено до порядку денного сесії по факту чого Володимиром Гореліком була направлена скарга до Луганського офісу омбудсмена.
26 апреля 2019 в 11:13 0 79

Бажаєш приєднатися до команди Рубіжанської "Солідарності"?Солідарність Рубіжне

Бажаєш приєднатися до команди Рубіжанської "Солідарності"?
Хочеш стати кандидатом в депутати міськради чи головою первинної партійної організації, взяти участь у виборчому процесі у якості голови або члена виборчої комісії чи просто агітатора?
А може просто бажаєш разом з партією працювати задля добробуту свого міста?
Тоді заповни анкету й ми обов'язково зв'яжемося з тобою.
#Солідарність #Рубіжне
https://goo.gl/lVLT1g
24 апреля 2019 в 17:13 0 61

3 августа 1992 года в Мухалатке близ ЯлтыВся правда о войне в Донбассе

Раздел Черноморского флота СССР прошел относительно спокойно и только весной 2014 года россияне применяли силу для захвата наших судов. Однако это не так: еще за 20 лет до этого, в 1994 году, вокруг флота развернулась нешуточная борьба, которая в какой-то момент имела все шансы перейти в открытое вооруженное противостояние.
8 марта 2019 в 20:52 0 241 черное море. крым

Новый журнал Eduard INFO за февраль месяцМир стендового моделизма

Последние новинки выпускаемые фирмой Eduard, в Февраль 2019г., можно увидеть в новом выпуске журнала "Eduard INFO". Вы можете скачать журнал с официального сайта ЗДЕСЬ.
Новый журнал Eduard INFO за февраль месяц
2 марта 2019 в 18:00 0 144
Загрузка...