ДЕНИС ДЕНИЩЕНКО

Денис Денищенко 12 декабря 2018 в 12:12 0 RSS-лента

Українці живуть в двох паралельних світах

Українці живуть в двох паралельних світах

РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ
- Вже 4 рік триває війна.
- Наші моряки захоплені московськими піратами. Так, саме піратами. Бо від офіцерів там нічого немає і близько.
- Наші хлопці стоять на фронті, деякі без ротації, бо жаліють тих, хто прийде їм на зміну.
- Всі небайдужі кожного дня відправляють їм одяг, їжу та просто воду.
Ключове слово – небайдужі!
Ми живемо в двох паралельних світах. В одному – гинуть люди, щодня вибухають снаряди, а в іншому – люди спокійненько, не турбуючись ні про що, їздять до ворога в «гості», захоплюються «живопісними» краєвидами, роблять «красівиє» фото та…жаліються на власне життя та країну.
Так звані «псевдопатріоти», «диванні стратеги», які люблять звинувачувати Президента та владу в тому, що відбувається в державі. Вони дуже сміливі, адже в них є власна віртуальна армія, і вони планують «змагатися» з військами Расеї, сидячи перед екраном.
Бо спідтишка - легше кусати, плювати, облаяти… Бо це все «хтось», а не я!!!!
Саме ви, панове. Кожний байдужий, який живе за принципом «моя хата з краю». Читали «Божественну комедію» Данте? Хто потрапляє в переддвір'я пекла? Байдужі, безхребетні люди.. Задумайтесь, панове.. Чому в одній єдиній країні існують два різні паралельні світи?!
12 декабря 2018 в 12:16 0 381 12 комментариев

Воєнний стан в Україні: що треба пам'ятати жителям Донбасу

Воєнний стан в Україні: що треба пам'ятати жителям Донбасу

Так, ввели воєнний стан…Так, він потрібен…
Цими діями Україна дає сигнал – ми готові згуртуватись та захищатись проти зухвалої агресії РФ. Це не оголошення війни, а концентрація можливостей держави на випадок ескалації подій.
Це сигнал нашим міжнародним партнерам… У нас триває війна. 4 роки… Якщо казати відверто, без маскування дійсного стану речей, Луганщина та Донеччина вже 4 роки знаходяться у стані військових дій.
Думаю, що діяти будуть, в основному, через політичні процеси… Але ми маємо бути готові до найгірших сценаріїв і дати відсіч ворогові у будь-який час!
Заклик для всіх – зберігайте спокій, не вірте фейковій інформації, не піддавайтесь ворожій пропаганді, не гайте час на черги до магазинів та банкоматів, допомагайте захищати країну не з дивану у ФБ, а в реальному житті.
Слава Україні!
Загрузка...