Автобус - привид!

  • Опубликовано:
  • Блог: Громадський рупор
  • Редактировалось: 1 раз — 18 августа 2019 в 07:07
0
Голосов: 0

801

З минулого року і до теперішнього часу жителі сіл Булгаківка, Михайлівка, Новоастрахань, Голубівка та Климівка Кремінського району періодично залишаються сам на сам із проблемами транспортного сполучення з районним центром.
Автобус - привид!


До жовтня 2018 року автобусний рейс “Кремінна-Климівка” забезпечував транспортний зв'язок між селами та райцентром. Ним щоденно користувались селяни, вчителі, працівники сільгосппідприємства “Владар”.

Ці перевезення здійснював “Автолайн-компані”, за якою, кажуть, стоїть відомий політик від ВО “Батьківщина” Олександр Романовський.
Потім, щось трапилось. Чи то вказаний маршрут став нерентабельним, чи автобус зламався. Достеменно ніхто пояснити не може. Селяни ще торік звертались до Романовського. Людям пояснили, що проблеми із пасажирськими перевезеннями виникли у зв’язку із технічною несправністю автобусів. Автобуси відремонтують і проблем надалі вже не буде. Селяни терпляче чекали. Так і минулого тижня. Знову обіцяли з п’ятниці пустити у рейс автобус. Минула субота, неділя. А віз, тобто автобус, і нині там.

То скільки людям знову чекати? До якого часу окремі керівники-транспортники будуть дбати не лише про власні прибутки та позбуватись нерентабельних маршрутів, а повернуться обличчям до людей?

Коли місцевих політиків почнуть цікавити проблеми жителів Кремінського району, а не лише голоси виборців?
Автобус - привид!
← Российский разведчик Сазонов в Луганске впервые пробует "анальную пенетрацию". ВИДЕО ПРОВАЛ 2018-2019 →

Читайте также:

«Стреляли по своим, оружие продавали украинцам». Вся правда о войне в Донбассе

«Стреляли по своим, оружие продавали украинцам». Вся правда о войне в Донбассе

Он не просил изменить своё имя или скрыть лицо. Вернувшийся с Донбасса ополченец «ЛНР» в интервью Георгию Александрову открыто рассказывает о мародёрстве, донбасском синдроме и о том, как боевую те...
Изготовление диорамы для Focke-Wulf 190

Изготовление диорамы для Focke-Wulf 190

На нашем сайте обновление в разделе "Видео", пошаговое видео создания диорамы аэродрома для Focke-Wulf 190 в масштабе 1/48. Заходим, знакомимся, наслаждаемся: http://club.scalemodels.top/...
Борщ

Борщ

Автор - Александр Гутин Антон: — Привет, друзья! Жена приезжает из командировки, решил приготовить борщ для торжественной встречи. Никто не знает, лук для зажарки лучше шинковать кубиками или полу...
ВСЯ ПРАВДА О ВОЙНЕ В ДОНБАССЕ -Игорь Стрелков заявляет, что ответственность за начало военного конфликта на востоке Украины лежит на нем.

ВСЯ ПРАВДА О ВОЙНЕ В ДОНБАССЕ -Игорь Стрелков заявляет, что ответственность за начало военного конфликта на востоке Украины лежит на нем.

Гиркин дает интерьвю Проханову Александр ПРОХАНОВ. Игорь Иванович, на днях я побывал в "Новороссии". И, возвращаясь, начал считать, свидетелем какой войны являюсь. Оказывается, шестнадц...

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...