Блоги

Чи почуваємось ми щасливими у власній країні? Хотілося б відповісти, що так, проте це неправда.Александр Романовский

Так, в нас є все для щастя - природа, ресурси, люди. Та немає влади, яка б не заважала нам бути щасливими.

Україна зараз займає 138 місце з 156 країн за індексом щастя. Це показник ООН, який складається з багатьох факторів та характеризує, наскільки добре почуває себе громадянин в певній країні. Показово те, що за рівнем щастя ми з вами втратили 25 позицій за останні 5 років!

За офіційними даними мільйон людей щороку виїздить за кордон у пошуках кращого життя. А Гройсман бреше дитині, що українці просто подорожують!

Я вірю, що Нова соціальна доктрина у разі її реалізації зробить нас щасливими. Щастя для громадянина - це якісна медицина, гідна зарплатня, високий рівень освіти, коли його видатки співмірні його доходам. Чи можливо досягнути цього з цією командою реформаторів та корупціонерів?
Наврядчи.

Потрібно діяти і кардинально міняти ситуацію. Потрібно обирати справжнього лідера нації, людину зі зрозумілою та реальною програмою. Я не бачу інших варіантів, крім Юлії Тимошенко.

Чи почуваємось ми щасливими у власній країні? Хотілося б відповісти, що так, проте це неправда.
27 ноября 2018 в 16:39 0 54

Наша команда повністю підтримує пропозиції Нової соціальної доктрини.Александр Романовский

Наша команда повністю підтримує пропозиції Нової соціальної доктрини. Разом маємо забезпечити людям гідні умови життя.
Для цього потрібна якісна зміна влади, яка буде не грабувати, а направляти кошти бюджету на освіту, медицину, культуру. Всі деталі пізніше.
"Батьківщина" переможе!
Наша команда повністю підтримує пропозиції Нової соціальної доктрини.
27 ноября 2018 в 16:38 0 45

Сайт для будущего клубаМир стендового моделизма

Для развития идеи создал сайт http://club.scalemodels.top/
Кто готов развивать тему с организацией клуба стендового моделизма - вставайте! Пришла пора действовать!
Сайт для будущего клуба
22 ноября 2018 в 21:12 +3 74 техника, моделизм, авиация

В місті Рубіжне на Луганщині ми продовжуємо боротьбу за надання тепла в квартири рубіжан.Александр Романовский

Ось такі листи надходять до громадської міської приймальні «Батьківщини». Ми обов’язково виконаємо прохання цих людей і додамо їх підписи.

Та, певно, перший заступник міського голови Олексій Башкір скаже, що і цих людей проплатили. Та що йому казати – може він судить людей по собі…

Міські посадовці дуже люблять ветеранів тільки на свята та перед виборами, а потім залишають наодинці із проблемами!

28 листопада приходьте о 14:30 під стіни міської ради, в 15:00 там пройде сесія. Ми будемо вимагати від влади реальних дій.

Щоб такі от ветерани, які написали цей лист, не мерзли в холоді та сирості. Давайте прийдемо і за себе, і за тих, хто не може цього зробити самостійно. За тих, кому ми багато в чому зобов‘язані!

Борімося і поборемо!
В місті Рубіжне на Луганщині ми продовжуємо боротьбу за надання тепла в квартири рубіжан.
22 ноября 2018 в 10:29 0 233 1

Интерактивная карта г. РубежноеНовости Рубежное.com

Интерактивная карта г. Рубежное

У нас появилась интерактивная карта города Рубежное.
На ней вы можете найти магазины, банки, СТО, АЗС, учебные заведения и многое другое нашего города.
Слева вверху есть кнопка сортировки.

Сподіваюсь, що вже найближчим часом тепло в квартири міста Рубіжне на Луганщині нададуть.Александр Романовский

Дякую народному депутату від фракції «Батьківщина» Іван Крулько, який особисто приїхав в місто, разом з яким ми спілкувалися із містянами та обласними посадовцями. Зараз він займається проблемою на високому рівні в Києві.

Дякуємо посадовцям обласної державної адміністрації, які нарешті належним чином відреагували на проблеми Рубіжного.

І нехай заступник міського голови Олексій Башкір називає мене та активістів Рубіжанської «Батьківщини» «провокаторами». Якщо ми «наламали» якісь його плани, то це тільки на користь місту. Судячи з його слів, які він пізніше висловив в ефірі обласного телеканалу, він і досі не розуміє, скільки людей зараз в місті замерзають через його особисті недопрацювання та провалену в цілому програму децентралізації опалення. Бо в нього вдома тепло, діти не плачуть в куртках, гріючись лише рухом, старі батьки не лежать в сирих холодних ліжках, зі стін не тече конденсат та пліснява не росте на стінах! На дворі сніг, температура нижче нуля, 20 листопада – і тут якісь там рубіжани, якісь там «проплачені бабушки», виходять на акцію протесту і вимагають неможливого – виконання обов’язків місцевої влади – тепла в квартирах! Звичайно, Башкір та його команда не задоволені…

З такими посадовцями, «крєпкіми хозяйствєннікамі» місто зараз потерпає від безлічі проблем. Тисячі людей без тепла, ще більше періодично опиняються і без світла, бо через навантаження вигорає проводка та електрощити.

А винуватий у цьому хто? Звичайно, ті хто на протязі року попереджав, конструктивно критикував, пропонував не політизувати це питання і об’єднати зусилля, щоб не допустити кризу.

Що ж будемо «провокаторами», головне, щоб рубіжанам в квартирах було тепло.

21 ноября 2018 в 13:59 0 135 1

Команда «Батьківщини» на Сватівщині – одна з найкращих на Луганщині.Александр Романовский

Очікуємо, що 23 грудня вона підтвердить свій високий клас та добре проведе вибори в Коломийчиській ОТГ.

Під час зустрічі з народним депутатом України, заступником голови партії Іван Крулько та новим членом команди «Батьківщини» Анастасія Приходько поговорили про нагальні питання Сватівського району напередодні виборів.

Партійці району повідомляють, що деяким громадським лідерам вже «не прозоро натякають», що вони мають балотуватися від партій влади, якщо не хочуть проблем.

Якщо будь-хто з наших партійців зіткнеться з такими спробами, закликаємо одразу повідомляти на безкоштовний номер «гарячої лінії» Луганського обласного партосередку за номером: 0-800-210-445.

Ми задіємо всі ресурси та перешкодимо будь-яким спробам перешкоджання вільному волевиявленню виборців та спробам монополізації влади з боку адмінресурсу.
Команда «Батьківщини» на Сватівщині – одна з найкращих на Луганщині.
21 ноября 2018 в 13:59 0 57

Відома співачка, громадський діяч та просто красива жінка Анастасія Приходько завітала на Луганщину.Александр Романовский

Вітаємо її в команді «Батьківщини» та впевнені, що її досвід та завзяття допоможуть нам ще більше посилити нашу роботу.

Звичайно, зараз на Анастасію ллється багато бруду в соцмережах – працює так звана армія «ботів». Проте в неї достатньо сил та розуму, щоб не звертати на це уваги, а своїми справами показувати, хто є хто.

Українці розуміють, що Настя – справжній патріот, що вона зробила безліч добрих справ і для нашої армії, і в соціальній сфері, якою вона планує зайнятися в команді «Батьківщини».

Працюємо разом, працюємо на перемогу!
Відома співачка, громадський діяч та просто красива жінка Анастасія Приходько завітала на Луганщину.
21 ноября 2018 в 13:58 0 77

Первые результаты митинга 18 ноября достигнутыАлександр Романовский

В облгосадминистрации собирают комиссию по вопросу Рубежного.

Вместе с народным депутатом от партии "Батьківщина" Іван Крулько вместе и жителями нашего города 19 ноября мы пришли в городской совет Рубежного.
Но ни городского головы Сергея Хортива, ни ответственного за программу децентрализации отопления Алексея Башкира на рабочих местах не оказалось.

После поехали в областную государственную администрацию в Северодонецке, где провели переговоры с заместителем губернатора Юрием Клименко, который ответственен за ЖКХ в области.
В результате этой встречи уже на 16.00 19 ноября назначено совещание по вопросу отопления в Рубежном, на котором будут присутствовать представители ЛЭО и городского совета Рубежного, включая ответственного за программу первого заместителя городского головы Алексея Башкира.

Надеемся, что тепло в квартиры рубежан будет подано уже в ближайшее время.

Первые результаты митинга 18 ноября достигнуты
21 ноября 2018 в 13:57 0 72

Під час робочої поїздки СтаробільщиноюАлександр Романовский

Разом з народним депутатом Іван Крулько та «батьківщинівкою» Анастасія Приходько зустрілися із колишнім очільником Старобільського районного партосередку Сергієм Пульним. Сергій користується великим авторитетом у партійців, бо довгий час забезпечував роботу команди та навіть в складних умовах досягав добрих результатів.
Обговорили співпрацю в проведенні виборів в ОТГ 23 грудня.
Впевнені в перемозі.
Під час робочої поїздки Старобільщиною
21 ноября 2018 в 13:56 0 47
Загрузка...