Щодо незаконності інвестиційних договорів на будівництво котелен

0
Голосов: 0

145

Внаслідок не проведення Рубіжанською міською радою конкурсного відбору інвестиційних проектів, такий відбір відбувся, зокрема, із застосуванням різних підходів щодо обговорення та аналізу пропозицій інвесторів. Після цього відповідні договори було укладено з суб’єктами господарювання, які не мали ліцензій на виробництво та постачання теплової енергії, тобто взагалі не мали права на здійснення діяльності у цій сфері.
Вищенаведені дії Рубіжанської міської ради, призвели до погіршення стану конкуренції на ринках із постачання теплової енергії на конкретні об’єкти соціальної сфери та до спотворення принципу змагальності (конкуренції), ущемлення інтересів споживачів внаслідок можливості для надавачів послуг встановлювати непрозоро сформовані ціни, які можуть бути й завищеними.
Така діяльність Рубіжанської міської ради є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що кваліфікується за пунктом 3 статті 50, частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», як анти конкурентні дії органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до спотворення конкуренції.
Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Рубіжанську міську раду припинити бездіяльність, яка полягає у незабезпеченні, всупереч вимогам нормативних документів, проведення на конкурсних засадах відбору інвестиційних проектів.
Однак Рубіжанська міська рада вищевказані рекомендації не розглядала, питання про наявність порушень в діях депутатів міської ради на розгляд сесії Рубіжанської міської ради не виносилося, депутатськими комісіями це питання також не розглядалося.
Тому, депутатом Рубіжанської міської ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимиром Гореліком направлене депутатський запит на адресу Рубіжанської міської ради з вимогами:
1. Невідкладно розглянути Рекомендації адміністративної колегії Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 6-рк/к від 23.01.2019 року на сесії Рубіжанської міської ради.
2. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 18.05.2018 року №50/1 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
3. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 06.06.2018 року №52/2 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
4. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 06.06.2018 року №52/3 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
5. Скасувати рішення Рубіжанської міської ради від 27.06.2018 року №54/4 «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери».
6. Створити тимчасову контрольну комісію Рубіжанської міської ради із вивчення питань неправомірних дій посадових осіб виконавчих органів Рубіжанської міської ради, що призвели до прийняття незаконних рішень, які порушують законодавства про захист економічної конкуренції.
Депутатський запит, всупереч нормам законодавства не було включено до порядку денного сесії по факту чого Володимиром Гореліком була направлена скарга до Луганського офісу омбудсмена.
← Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону? Бажаєш приєднатися до команди Рубіжанської "Солідарності"? →

Читайте также:

3 августа 1992 года в Мухалатке близ Ялты

3 августа 1992 года в Мухалатке близ Ялты

Раздел Черноморского флота СССР прошел относительно спокойно и только весной 2014 года россияне применяли силу для захвата наших судов. Однако это не так: еще за 20 лет до этого, в 1994 году, вокру...
Новый журнал Eduard INFO за февраль месяц

Новый журнал Eduard INFO за февраль месяц

Последние новинки выпускаемые фирмой Eduard, в Февраль 2019г., можно увидеть в новом выпуске журнала "Eduard INFO". Вы можете скачать журнал с официального сайта ЗДЕСЬ.
фото и видео доказательства российского вторжения в Украину

фото и видео доказательства российского вторжения в Украину

доказательства российского вторжения в Украину (как через непосредственное участие военных частей, так и посредством вооружения сепаратистов) по части бронетанковой техники. ТАНКИ .Одним из наиболе...
5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку

5 лет назад 16-Річного Футболіста З Краматорська Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку

5 лет назад Він мріяв жити у вільній Україні. У 16 років його замучили путінські найманці за синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Був єдиною дитиною своїх батьків. Хотів стати великим футболістом...
Загрузка...