Loading...

5 лет назад 16-Річного Футболіста З Краматорська Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку

0
Голосов: 0

182

5 лет назад

5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку


Він мріяв жити у вільній Україні. У 16 років його замучили путінські найманці за синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Був єдиною дитиною своїх батьків. Хотів стати великим футболістом. Подивіться в його очі ті, хто поїде в росію на # футбол Степан Чубенко. Краматорськ. Україна, — пише у соцмережах Роман Кошмал.

Один з дописувачів прокоментував:
5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку
У липні 2014 року бойовики затримали і забрали в полон 16-річного воротаря футбольної команди «Авангард» з Краматорська Степана Чубенко, який з Донецька повертався додому. На руці у хлопчика була жовто-синя фенечка, на шиї футбольний шарф. Перш ніж дитину вбити, над хлопцем знущалися і мучили. Вбивши, закопали тіло біля дороги в Горбачево-Михайлівці під Донецьком.

Юний патріот з Краматорська отримав посмертно звання народного Героя України

На честь Степана Чубенко в Краматорську проходить щорічний футбольний турнір. З 2016 року він був посмертно нагороджений орденом «Народний герой України», а восени 2016 року у школі, де навчався Степан, встановили меморіальну дошку.

Стадіон «Авангард», на якому займався хлопець, буде називатися «Стадіон« Авангард »імені Степана Чубенко».
Он мечтал жить в свободной Украине. В 16 лет его замучили путинские наемники за сине-желтую ленту на рюкзаке. Был единственным ребенком своих родителей. Хотел стать великим футболистом.
Посмотрите в его глаза те, кто поедет в россию на #футбол
Степан Чубенко. Краматорск. Украина09:09 - 12 июн. 2018 г.
2 127 ретвитов 903 отметки «Нравится» AXEL DEV TEAMLee EyermanElvissFableBeardCoІгорRoman SribnyDroogХреновастая ГурївкаХороший Человек
50 ответов 2 127 ретвитов 903 отметки «Нравится»
Ответить 50 Ретвитнуть 2,1 тыс. Мне нравится 903

Роман Кошмал


@Roman_Koshmal
16 июн. 2018 г.
Еще
@futbolmahou и @realmadrid
0 ответов 0 ретвитов 0 отметок «Нравится»
Ответить Ретвитнуть Мне нравится
Новая переписка

Пэт Люра


@Pet_lyra
12 июн. 2018 г.
Еще
В ответ @Roman_Koshmal
Сын моего товарища играл вместе с ним в "Авангарде". Я его лично не знал. Но после того, как его убили, много о нем слышал. Парень был совсем не заметный и скромный. Больше своей жизни любил две вещи -- футбол и Украину. Он мог жить, но принципиально носил желто-синюю ленту.
1 ответ 15 ретвитов 38 отметок «Нравится»
Ответить 1 Ретвитнуть 15 Мне нравится 38

Irina Gorskaya


@irenegorskaya
13 июн. 2018 г.
Еще
Чудовищно.. Убит ребёнок, мальчишка.. 16 лет..За ленточку..За то, что идентифицировал себя , как украинец.. Мы заеб..ли весь мир своими ленточками, готовы обмотать ими и США, и Британское королевство, и весь европейский мир и никто нас не пизд..т за это..
5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку
Терористи закатували Степана Чубенка з Краматорську на весні 2014 року. Такий висновок можна зробити з уривків свідчень полонених.

Про це повідомляє «Новая газета».

"Штовхали з ноги, поки сидів, прив'язаний під комендатурою. Зуби вибили. Повели до берега річки. Руки скрутили за спиною скотчем, футболку – на голову. Кросівки з нього перед розстрілом зняли, мародери. "Керч" вистрілив у потилицю. Всього пострілів п'ять", – розповів один зі свідків.

У матеріалі було оприлюднено уривок протоколу допита бойовика на прізвище Москальов. Як стало відомо, він брав безпосередню участь у розстрілі. Чубенка підозрювали у зв’язках з правим сектором.

5 лет назад  16-Річного Футболіста З Краматорська  Бойовики Закатували За Синьо-Жовту Стрічку

Сухомлінов був на краю окопу. Він зробив постріл в область потилиці неповнолітнього Чубенка, який стояв на колінах в окопі з пов'язаними за спиною руками. Враховуючи, що після пострілу Чубенко подавав ознаки життя, Погодін узяв у Сухомлінова пістолет і зробив ще не менше чотирьох пострілів в потиличну область голови Чубенка", -–сказано в документі.
← военные пообещали наказать сепара Бутрименко если приговор не пересмотрят. фото и видео доказательства российского вторжения в Украину →

Читайте также:

Схоже, Президент не розуміє, що відбувалось в країні чотири роки назад

Схоже, Президент не розуміє, що відбувалось в країні чотири роки назад

Схоже, Президент не розуміє, що відбувалось в країні чотири роки назад Мене, як і багатьох інших, неприємно здивувала заява Президента Порошенка: «У 2014 році ми і близько не мали такого рівня пат...
Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?

Новий директор Водоканалу почав діяльність з порушення закону?

У декларації кандидата на посаду директора КП «РВУВКГ» Коваленка Вячеслава Євгеновича за 2018 рік у розділі 2 вказана адреса проживання, а у розділі 3 відсутні відомості про об’єкти нерухомості окр...
Непотрібний проект у потрібного підрядника

Непотрібний проект у потрібного підрядника

Під час перевірки закупівлі Управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради «Реконструкція парку м.Рубіжне (територія обмежена вул. Б.Хмельницького, просп.Переможців, вул.Виз...
Онлайн-приймальня Солідарності

Онлайн-приймальня Солідарності

Нагадуємо, що продовжує працювати наша онлайн-приймальня, за допомогою якої Ви можете звернутися до депутатів Блоку Петра Порошенка "Солідарність" чи повідомити по корупцію. Онлайн-прийма...

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...