Loading...

Вопросы и ответы

Последние вопросы

Какой тариф у ДЭПа ?

Общие вопросы — 7 февраля 2021, Гость

Хочу поставити на обговорення наступне питання: при укладанні договору про постачання газу чи законна вимога надавати особисті дані, ідентифікаційний код і документи на право власності, чому недостатньо паспорта і прописки? Яка у нас є гарантія того, що наші дані не будуть використані в незаконних діях? Якщо власником квартири, в якій я проживаю, є мій син або дочка або брат чи батьки, це не так, але наприклад, то я не можу користуватися газом? Чи не перевищує газова служба свої повноваження? За Конституцією громадяни України є вільними, а фактично за нами встановлюють контроль.
Ось ми надаємо в усі організації будь-які наші дані, які тільки зажадають, а потім будемо дивуватися, що нас турбують банки за кредитами, яких ми не брали, або вирішуючи у нотаріуса питання нерухомості виявитися за реєстром нерухомості, що квартира або будинок вже не наші, а іншого власника.
Зараз дуже багато високоосвічених шахраїв і це є причиною того, що громадяни не поспішають укладати договір на постачання та транспортування газу. Я знаю наперед, що якщо при укладенні договору громадянин зажадає розписку в газовій конторі кому він передав свої дані і для якої мети, то йому її ніхто не напише і ще виставлять його скандалістом. Хотілося б дізнатися думку юристів з цього питання, вони ж теж є споживачами газу.

Общие вопросы — 28 января 2021, Гость
Загрузка...