Loading...

ДЕПУТАТКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ НЕ ЗНАЙШЛА ПІДТРИМКИ КОЛЕГ ЩОДО ЗАПЕРЕЧЕННЯ МИРНИХ ІНІЦІАТИВ

ДЕПУТАТКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ НЕ ЗНАЙШЛА ПІДТРИМКИ КОЛЕГ ЩОДО ЗАПЕРЕЧЕННЯ МИРНИХ ІНІЦІАТИВ

Депутатка Сєвєродонецької міської ради Ольга Лішик під час сьогоднішньої сесії відомства запропонувала внести до порядку денного проект звернення до Президента Володимира Зеленського щодо «недопущення капітуляції України в російсько-українській війні, а також проти відведення військ та із Золотого».

Проте, депутати не підтримали цю пропозицію і сесія питання звернення за ініціативою «Ні капітуляції» не розглядала.

Зазначимо, що Ольга Лішик є членкинею громадської організації «Жінки за Мир». З ініціативи та за участю представниць організації був розроблений Мирний жіночий план, який був представлений на міжнародних самітах, і більшість пунктів якого увійшли до Резолюції ПАРЄ. Учасниці також розробили більше 90 законопроектів, спрямованих на досягнення миру і підвищення соціальних стандартів.

Вочевидь, задекларувавши свої наміри, депутатка порушила принципи та ідеї, декларовані організацією, та продемонструвала кардинально інші цілі всупереч загальному прагненню до якнайшвидшого настання миру на Донбасі.

Нагадаємо, «Ні капітуляції» — це протестні акції в Україні проти політики Президента Володимира Зеленського з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

http://vistilug.com.ua/news/6000-deputatka-severodonets-koi-mis-kradi-ne-znaishla-pidtrimki-koleg-shchodo-zaperechennya-mirnikh-initsiativ/

Загрузка...
Max7 578 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 1

0 Татьяна #
16 октября 2019 в 17:53
1 це"Членкиня орган1зац11"Ж1нки за мир"? Тварь такая
Загрузка...