Loading...

Як живе прифронтове Щастя?

Як живе прифронтове Щастя?

До 2014 року маленьке містечко Щастя входило до складу Жовтневого району Луганська і практично повністю від нього залежало. Розрив адміністративних зв'язків серйозно позначився на житті містечка і зараз, за словами, місцевих жителів вони почувають себе «відрізаними»: автобус до Сєвєродонецька ходить всього два рази на день та й платити кожен раз 80 гривень за квиток в один кінець по кишені далеко не всім, а Луганськ - хоч і зовсім поруч, але тимчасово недоступний.

Не вселяють оптимізму містянам і проблеми містоутворюючої Луганської ТЕС. «Якщо вона стане - місто помре». Проте, не дивлячись на всі труднощі місцеві люблять своє, прикрашене квітами «зелене» місто і дякують Богові за кожен день без стрілянини.


Про що говорять люди у Щасті дивіться в сюжеті медіа платформи «Діалог».

Довідково: Відеоролик підготовлено проєктом «Створення інтерактивної медіа платформи «Діалог» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
Зміст цього відеоролику є виключною відповідальністю Громадської організації «Громадський Дім» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Дивіться також: Як живе прифронтова Станиця Луганська


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

https://tribun.com.ua/63582

Загрузка...
Трибун 396 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...