Loading...

Луганська область придбала найменшу кількість тестів через Prozorro

Луганська область придбала найменшу кількість тестів через Prozorro

З березня до 9 червня державні структури закупили через Prozorro понад 325 тисяч тестів для виявлення COVID-19 на 63,6 млн грн. За підрахунками фахівця з публічних закупівель DOZORRO Ярослава Пилипенка, з початку пандемії найменшу кількість придбала Луганська область — 627.

Варто зазначити, що це лише дані системи Prozorro. Окрім цього, медичні заклади можуть отримувати їх від МОЗ, волонтерів чи у вигляді гуманітарної допомоги.


В Україні на визначення COVID-19 проводять три види тестів: ПЛР, ІФА та експрес-тести. Останні можна придбати в аптеці та провести вдома самостійно, проте вони є найменш точними. 


З 627 тестів, які придбали в Луганській області, 385 складають експрес-тести, 192 – ІФА-тести, 50 – ПЛР-тести. На них разом в області витратили 173,7 тис. грн.

Більше про закупівлі по COVID-19 на Facebook-сторінціDOZORRO.

Якщо бажаєте отримувати інші новини, пов’язані із закупівлями під час пандемії, пишіть: zalevska@ti-ukraine.org


Довідково

 

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції. 

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Контакти для медіа: Олеся Коваль, koval@ti-ukraine.org, 093-808-82-78.

Загрузка...
Артем 1452 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 3

0 Я худею #
17 июня 2020 в 19:08
Так никто не диагностирует, теперь понятно почему по Луганской области меньше всего зараженных, чем по другим областям. Недаром 13 регион - самый нищий и уебищный регион в Украине.
0 Андрей #
18 июня 2020 в 11:14
Эм. Я думаю если бы все так плохо, то как минимум были забыты больницы больным плевропневмонией. А если таких нет, то значит если и болеют то без осложнений)
0 лекарь #
17 июня 2020 в 19:43
хочешь провериться готовь 500 грн НЕ Бойковским тестом