Loading...

На Луганщині відбувся дистанційний курс із підвищення кваліфікації

На Луганщині відбувся дистанційний курс із підвищення кваліфікації

Заступник директора Департаменту-начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Луганської облдержадміністрації

Необхідною передумовою ефективного регіонального розвитку та держави в цілому є належний професійний рівень службовців органів державної влади. Від ефективності діяльності посадових осіб та державних службовців залежать умови життя мешканців конкретної територіальної громади та регіону.

Так, для підвищення кваліфікації державних службовців та представників органів місцевого самоврядування Луганської області Департамент міжнародної технічної допомоги. інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ініціював проведення навчання спільно із Дипломатичною академією України ім. Г. Удовенка при Міністерстві закордонних справ України. Дистанційний курс «Основи цифрової грамотності державного службовця та європейський досвід децентралізації і регіонального розвитку» складався із серії вебінарів та підсумкового тестування. Він охопив такі актуальні теми, як: діджитал етикет, цифровізація діяльності державного службовця, міжнародне співробітництво, залучення інвестицій тощо. На слухачів чекали лекції від найкращих доповідачів Дипломатичної академії України.

До професійного навчання долучилось близько 300 державних службовців та представників органів місцевого самоврядування Луганської області.

У перший день вебінару слухачі дізнались про критичне мислення та аналітичну роботу в умовах швидкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Лектором стала Євгенія Габер, заступник директора Дипломатичної академії України ім. Г. Удовенка при МЗС. Також було окреслено тему діджитал ектикету, спікером виступила Дарія Асташенкова, провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі.

Другий день вебінарів був присвячений темі цифровізації діяльності державного службовця та основам інформаційної безпеки. Лектором стала Ольга Русова, провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі.

У рамках третього дня серії лекцій учасники мали змогу дізнатись про міжнародне співробітництво і залучення інвестицій та європейський досвід у сфері проведення реформ децентралізації, спікерами стали Віталій Литвин, радник Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні та Марина Рабінович, доцент Департаменту публічної політики та врядування Київської школи економіки.

Проведення подібних дистанційних курсів дозволяє налагодити ефективну роботу представників органів державної влади, а також дізнатись багато корисної та цікавої інформації.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках у соціальних мережах:

Facebook - https://www.facebook.com/groups/depzz

Instagram - https://instagram.com/depmtd

Telegram – https://t.me/depzz01


Подпишитесь на «Трибун» в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

https://tribun.com.ua/73784

Загрузка...

Похожие статьи:

Новости региона(Северодонецк, Лисичанск, Луганская область, Донбасс и т.п.)Военное положение на Луганщине: в ЛОГА рассказали, изменится ли что-то для жителей области

Новости региона(Северодонецк, Лисичанск, Луганская область, Донбасс и т.п.)На Луганщине рынок электроэнергии будет работать по-новому

Новости региона(Северодонецк, Лисичанск, Луганская область, Донбасс и т.п.)Лучший руководитель для Луганщины: кто он?

Трибун 646 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!