Loading...

Соціальні робітники Красноріченського отримали велосипеди завдяки ООН

Соціальні робітники Красноріченського отримали велосипеди завдяки ООН

Соціальні робітники Красноріченського отримали велосипеди завдяки ООН

ГО «Красноріченська ініціатива» отримала від Програми ООН із відновлення та розбудови миру вісім нових велосипедів для соціальних робітників Красноріченської громади.

Реалізація цього проєкту підвищить рівень якості обслуговування підопічних соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Красноріченської селищної ради». Кожен соціальний робітник обслуговує по 9 – 11 жителів громади, які є соціально незахищеними особами похилого віку та особами з інвалідністю, які проживають в різних частинах громади. 

Щодня соціальні робітники долають велику відстань, рухаючись за графіком від одного підопічного до іншого, доставляючи ліки, продукти харчування, промислові товари для людей поважного віку. Та завдяки такому мобільному виду транспорту робочий час соціальних робітників буде використовуватися більш ефективно, що значно полегшить виконання їх професійних обов’язків, покращить якість та оперативність надання соціальних послуг мешканцям громади.

Голова Красноріченської громади В. М. Жувако привітав з цієї нагоди колектив КУ «ЦНСП Красноріченської селищної ради» та побажав працівникам плідної праці, сумлінності в роботі, високого рівня професіоналізму при виконанні службових обов'язків та реалізації державної політики у соціальній сфері.

Загрузка...
igla 1081 просмотр

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 2

0 Ха ха #
11 сентября 2020 в 17:10
Представляю уровень. Уже на велик не хватает. Там пенсионеры работают. Будет бабуля в дождь осенью , По бездорожью маслать. Реально ржу не магу. За какое быдло держат. Ещё бы самокаты предложили не рабам.
0 Слуга Народа #
14 сентября 2020 в 09:46
Ну ведь нужно как то поддерживать в жизни герб недомонобольшинства ? )))
Загрузка...