Loading...

У Луганській області запрацює ще 2 мобільних ЦНАПи

У Луганській області запрацює ще 2 мобільних ЦНАПи

Заступник директора Департаменту-начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Луганської облдержадміністрації

Важливим аспектом регіонального розвитку є співпраця з міжнародними партнерами. У рамках стратегічного партнерства та взаємодії Департаменту з міжнародними організаціями 01 жовтня відбулась церемонія передачі 4 мобільних ЦНАПів громадам Луганської та Донецької областей у м. Краматорськ. У церемонії передачі взяли участь: Денис Денищенко, делегація Посольства Канади в Україні, представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру, а також керівництво Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за підтримки Уряду Канади впроваджується проєкт «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення східної України», орієнтовною вартістю 3 800 000 млн дол. США.

Мобільні ЦНАПи будуть працювати у віддалених населених пунктах вздовж лінії розмежування, а саме: у Станично-Луганському та Попаснянському районах.

Мобільні ЦНАПи надаватимуть послуги різного характеру населенню Луганської області, зокрема, людям з інвалідністю. У такому ЦНАПі можна оформити: субсидію та отримати допомогу від держави, зареєструвати власний бізнес чи нерухоме майно, отримати свідоцтво про народження дитини, оформити та отримати пенсійне посвідчення тощо.

Вартість одного такого ЦНАПу складає приблизно 185 тис. дол. США.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що мобільні центри на сході України допоможуть найуразливішим верствам населення, які живуть у найвіддаленіших куточках громад, отримувати важливі адміністративні та соціальні послуги.

Голова Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Ашлі Малруні наголосила, що Канада – надійний друг та партнер України.

Також у рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та врядування» за фінансової підтримки Європейського Союзу відбулась передача обладнання для надання соціальних сервісів Біловодській ОТГ, що включає в себе соціальну швейну майстерню, центр комп’ютерної грамотності для літніх людей, обладнання для створення виїзного робочого місця перукаря та обладнання для медико-санітарного працівника.

Денис Денищенко подякував міжнародним партнерам за всебічну підтримку Луганщини у цей складний часі. «Допомогу потрібно надавати тим, хто її найбільше потребує».

Додатково, в рамках боротьби із пандемією COVID-19, було передано 7500 захисних респіраторів Луганській обласній клінічній лікарні. Останнього разу було закуплено 15 тис. респіраторів та 50 кисневих концентраторів для медичних закладів Луганської області.

Після низки заходів відбулась зустріч з представниками Посольства Канади в Україні та неурядової організації ACTED.

Метою зустрічі стало обговорення проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок на Донбасі» (SEED), який буде впроваджуватись протягом 2,5 років у Луганській та Донецькій областях. Загальний бюджет проєкту складає 4.2 млн. канадських доларів.

Цільовими районами на Луганщині є місто Сєвєродонецьк, Попаснянський, Новоайдарський та Старобільський райони.

Денис Денищенко наголосив на важливості реалізації активностей на Луганщині та звернув увагу колег на північні райони області, які також потребують допомоги міжнародних партнерів через близькість до РФ.

Загалом, активності, передбачені проєктом, включають: надання підтримки мікро-бізнесу у вигляді грантів та тренінгів; надання фінансової, технічної та організаційної підтримки жіночим ГО; стипендій для навчання у сфері IT тощо.

Дякуємо міжнародним партнерам за постійну допомогу мешканцям Луганської області.

Команда Департаменту і надалі співпрацюватиме із партнерами задля розвитку області та покращення умов життя населення Луганщини.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках у соціальних мережах:

Facebook - https://www.facebook.com/groups/depzz

Instagram - https://instagram.com/depmtd

Telegram – https://t.me/depzz01Загрузка...
Трибун 533 просмотра
Теги: цнап

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...