день украинского добровольца Зі святом, побратими!


день украинского добровольца

В 2014 году 14 марта началась военная подготовка первого добровольческого батальона.

14 марта 2014 года более 500 участников Самообороны Майдана прибыли на полигон в Новых Петровцах для военной подготовки и участия в надвигающихся боях на Донбассе.

Вітання Секретаря РНБО України О.Турчинова з нагоди Дня українського добровольця

Шановні воїни-добровольці, славетні сини і доньки України! Щиро вітаю зі святом!

Події 2014 року стали найбільш драматичними та небезпечними випробуваннями для нашої країни. Скориставшись зрадою маріонеток, що втекли з країни після Революції Гідності, руйнацією влади, страшною економічною кризою та свідомим знищенням протягом багатьох років Збройних Сил і всього сектору безпеки і оборони, на Україну напав сильний і жорстокий ворог.

Для відновлення ЗСУ, забезпечення зброєю та технікою, одягом і харчуванням, необхідний був час. Але його в нас не було, оскільки російський агресор, окупувавши Крим, розпочав війну на Донбасі. Ворог детально знав ситуацію, що склалася в нашій державі, тому діяв цинічно та зухвало.

У мене не було іншого вибору як звернутися до справжніх патріотів України з проханням не очікувати повісток, не чекати, поки відбудеться відновлення, забезпечення та злагодження ЗСУ, а йти добровольцями захищати свою країну.

Так почалося формування добровольчих батальйонів МВС, Національної гвардії, територіальної оборони. Добровольці з легкою стрілецькою зброєю, за відсутністю одностроїв, — у власному одязі, без бойової підготовки, але з великими серцями та відповідальністю перед країною, пішли на схід, і ціною своєї крові та власного життя зупинили набагато сильнішого ворога.

Саме добровольчі батальйони, прийнявши на себе перший удар, дали нам можливість провести мобілізацію, підготувати та озброїти армію, сформувати Національну гвардію, та придушити сепаратистські заколоти, що були організовані спецслужбами РФ на півдні та сході України.

Вічна пам'ять і шана героям, які загинули за Батьківщину!

Ворог, що сподівався на легку перемогу, прорахувався і програв! Його наступ зупинили найкращі сини і доньки українського народу! Саме в ті вирішальні для держави часи, коли піднявся масштабний добровольчий та волонтерський рух, була сформована незламна, непереможна українська нація, яка довела всьому світу, що Україна здатна себе захистити!

 Добровольчий рух назавжди увійшов в історію героїчної боротьби і перемоги України, він завжди буде підтвердженням могутності і незламності нашої держави і її народу!

Зі святом, герої!

Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

«Уважаемые воины-добровольцы, славные сыновья и дочери Украины! Искренне поздравляю с праздником! Именно добровольческие батальоны, приняв на себя первый удар, дали нам возможность провести мобилизацию, подготовить и вооружить армию, сформировать Национальную гвардию, и подавить сепаратистские мятежи, которые были организованы спецслужбами РФ на юге и востоке Украины», — сказано в поздравлении.

Турчинов отметил, что именно события 2014 года стали решающими для государства, когда мобилизовалось масштабное добровольческое и волонтерское движение, сформировалась победная украинская нация, которая доказала миру, что Украина способна себя защитить.

«Добровольческое движение навсегда вошло в историю героической борьбы и победы Украины, оно всегда будет подтверждением могущества и несокрушимости нашего государства и его народа! С праздником, герои!», — отметил он.

Напомним, день украинского добровольца Верховная Рада ввела в 2017 году в годовщину формирования первого добровольческого батальона: 

igla 303 просмотра

Рейтинг: -1 Голосов: 1

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...