Рух "Сильні громади" запускає роботу регіональної мережі "Будівничі громад"

Рух "Сильні громади" запускає роботу регіональної мережі "Будівничі громад"

Команда руху «Сильні громади» вирішила вивести взаємодію та комунікацію ключових агентів змін та лідерів громадської думки в громадах Луганщини на регіональний рівень, об’єднавши носіїв важливого досвіду через створення регіональної комунікаційної мережі «Будівничі громад».

У серпні 2018 року рух «Сильні громади» продовжив проект «Ефективне місто», запустивши нові напрямки діяльності, що об’єднали зусилля активних мешканців з адвокації медичної реформи, покращення умов ведення бізнесу, місцевого благоустрою та вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Наразі у 9 містах проекту створені та успішно діють спільноти у мережі Facebook, у яких громадяни ідентифікують проблеми, обговорюють їх, планують заходи з вирішення проблем та залучають відповідальних посадовців та фахівців. Таким чином, у кожній громаді вже напрацьовано практичний та теоретичний досвід, яким учасники мережі можуть обмінятися між собою.

З огляду на це, команда руху «Сильні громади» вирішила вивести взаємодію та комунікацію ключових агентів змін та лідерів громадської думки в громадах Донеччини та Луганщини на регіональний рівень, об’єднавши носіїв важливого досвіду через створення регіональної комунікаційної мережі «Будівничі громад». За допомогою цієї мережі її члени зможуть отримувати допомогу і консультації від колег з інших громад та юристів руху «Сильні громади», об’єднувати зусилля активістів кількох громад для вирішення місцевих проблем, ділитися досвідом з іншими, отримувати актуальну методичну допомогу тощо.

Зокрема,  команда руху «Сильні громади» регулярно готуватиме та надсилатиме членам мережі різноманітні інформаційні матеріали щодо актуалізації різноманітних суспільно-політичних проблем та консолідації навколо їх вирішення.

Мережа створена на базі платформи Google-групи, до якої можуть залучатися мешканці, активісти, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, бізнесу та інші суб’єкти, які, проявляють активність у життєдіяльності свого міста, регіону та України в цілому.

Якщо ви хочете долучитися до Мережі, просимо заповнити аплікаційну форму та надіслати її нам за адресою gromady.dn.ua@gmail.com з позначкою «Участь у регіональні мережі „Будівничі громад“ (Ваше прізвище)».

Рекомендуємо ознайомитись з кодексом регіональної мережі «Будівничі громад».

sender 431 просмотр

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 3

0 Песиміст. #
7 декабря 2018 в 10:34
Хто фінансує цю організацію, як відомо - хто платить той і замовляє музику.
0 Не хворий. #
8 декабря 2018 в 16:57
Откуда у Денищенко с Ильченко головы знающие законодательство? От Бойко, который финансирует эту бригаду гопников?
0 sender #
10 декабря 2018 в 16:47
Вот только я не планирую давать юрконсультации ))) Этим будут заниматься профессиональные киевские юристы. Также не буде каким-то образом модерировать указанную группу. Я лишь приглашаю в нее интересующихся.
Так что обвинения мимо кассы...
http://gromady.dn.ua/efektyvne-misto/ruh-sylni-hromady-zapuskaje-robotu-rehionalnoji-merezhi-budivnychi-hromad.html
Загрузка...