Loading...

Бойко став єдиним кандидатом від "Опозиційної платформи" на виборах президента

Бойко став єдиним кандидатом від "Опозиційної платформи" на виборах президента

Юрій Бойко був міністром в уряді Миколи Азарова, з його ім'ям пов'язують велику корупційну аферу.

Співголова парламентської фракції «Опозиційний блок» (ОБ) у Верховній Раді України Юрій Бойко буде єдиним кандидатом у президенти від «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ). Про це у п'ятницю, 16 листопада, заявив народний депутат, лідер пов'язуваної з Віктором Медведчуком партії «За життя» Вадим Рабінович. Як зазначив Рабіновіч в ефірі телеканалу NewsОne, таке рішення ухвалила стратегічна рада ОПЗЖ. Напередодні він відмовився висувати свою кандидатуру на президентських виборах.Угоду про створення «Опозиційної платформи — За життя» між ОБ та «За життя» підписали 9 листопада. Тоді рекомендували висунути на президентських виборах Рабіновича єдиним кандидатом від опозиції. Згодом своє рішення про неучасть Рабінович пояснив релігійними мотивами: він сповідує юдаїзм, тому вважає, що не може вирішувати поточну ситуацію з православ'ям в Україні. ОБ, нагадаємо, об'єднує зокрема колишніх представників «Партії регіонів».

Бойко, давній бізнес-партнер Дмитра Фірташа, відомий зокрема як глава міністерства енергетики та вугільної промисловості України за президентства Віктора Януковича. Ще у 2011 році журналісти-розслідувачі з проекту «Наші гроші» викрили корупційну аферу з закупівлею двох бурових нафтових платформ, які через офшорні фірми-«прокладки» купила державна компанія «Чорноморнафтогаз», заплативши приблизно по 400 мільйонів доларів за кожну. Ця схема стала відома в Україні як «вишки Бойка». Утім, у ГПУ кажуть, що у них немає прямих доказів того, що Бойко був обізнаний у злочинній схемі і отримав кошти від цієї оборудки.

Загрузка...

Похожие статьи:

Новости региона(Северодонецк, Лисичанск, Луганская область, Донбасс и т.п.)Мнение: не нужно требовать с жителей оккупированного Донбасса больше, чем смогли бы сделать сами

Новости РубежногоМазохизм

Новости РубежногоОБРАТИЛИСЬ В ПОЛИЦИЮ ИЗ-ЗА НЕЗАКОННОЙ АГИТАЦИИ КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТЫ

Прометей 1718 просмотров

Рейтинг: +3 Голосов: 3

Комментарии 4

0 иван #
16 ноября 2018 в 21:51
Теперь пусть включит тепло в городе, будет иметь 140% поддержки.
-1 ich #
17 ноября 2018 в 08:35
В самую точку...
0 Morozenko #
17 ноября 2018 в 13:20
Не,не будет. Думать нужно наперед,а не делать вид спасителя и благодетеля.
0 Роман #
18 ноября 2018 в 12:49
Стал так стал, нам от этого ни холодно ни жарко.
Загрузка...