Loading...

Клуб розмовної англійської мови у Рубіжному набирає популярності

Клуб розмовної англійської мови у Рубіжному набирає популярності

Хочемо поділитися з вами приємною інформацією — клуб розмовної англійської мови вже за три заняття зміг набрати популярності у нашому місті! Варто зазначити, що курс відвідують не лише діти шкільного віку, а й дошкільнята та люди старшого віку. Тому, якщо ви сумніваєтеся — йти чи не йти… відповідь — безперечно, йти!

Учасники розмовного клубу спілкуються на різноманітні актуальні теми, які пропонують викладачі, і при цьому працюють над помилками, покращують розуміння англійської мови.

Відвідуючи розмовний клуб, учасники отримують можливість підвищити рівень знання мови, сприйняття на слух індивідуальних акцентів, поліпшення власної вимови і збагачення активного словникового запасу. 

Отже, приєднуйтеся, якщо бажаєте розвиватися та вдосконалювати англійську, і пам'ятайте, що знання за плечима не носити! 

Щоп'ятниці, о 17:30 чекаємо бажаючих на платформі ініціатив «Громадський дім».

Загрузка...
HromadskyDim 669 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 2

Комментарии 3

0 Гость #
8 декабря 2019 в 14:13
Честно скажу, писать не хотелось. Но глядя на эти дешевые "картинки с выставки" хочеться спросить наших западных друзей: "Когда же вы поймете, что давать деньги аферисту Денищенко на"просвещение"уч-ся РХМТ, которых поставляет горелик для фотосессий, пустая затея. О ! ПРОХИНДЕЙ.!!!Сделал 3 фото и поменял резину на "ХОНДЕ",а "туземцы" пусть остаются со своими проблемами... Оце і є " Дизайн мислення "
0 Иван #
9 декабря 2019 в 10:34
Спамер?
0 Татьяна #
8 декабря 2019 в 23:19
А первую группу разогнали.
Загрузка...