Loading...

У Рубіжному обговорили результати громадського моніторингу реалізації Програми децентралізації теплопостачання

У Рубіжному обговорили результати громадського моніторингу реалізації Програми децентралізації теплопостачання

19 жовтня 2020 року у місті Рубіжне відбувся круглий стіл «Обговорення результатів громадського моніторингу реалізації Програми децентралізації теплопостачання м. Рубіжне та Плану дій для її успішного завершення», на якому представникам органів місцевого самоврядування, громадськості та медіа представили результати громадського моніторингу та дорожню карту подальшої реалізації Програми.

Проєкт спрямовано на проведення громадського моніторингу результатів реалізації Програми децентралізації теплопостачання м. Рубіжне у 2018-2019 роках для визначення збитків міського бюджету, виявлення всіх помилок у процедурах залучення інвесторів та розроблення Плану дій з реалізації Програми, який міститиме пропозиції варіантів переводу бюджетної сфери на індивідуальне опалення, заходів з енергоефективності, що можуть зменшити видатки бюджету на утримання бюджетної сфери.

Участь у заході взяли заступник міського голови м. Рубіжне, представники управлінь та відділів Рубіжанської міської ради, члени молодіжної ради та представники медіа.

Під час круглого столу керівник проєкту Євген Ільченко презентував результати громадського моніторингу реалізації Програми децентралізації теплопостачання м. Рубіжне, розповів про виявлені помилки у процедурах залучення інвесторів, надання земельних ділянок та комунального майна для потреб теплопостачання, які й призвели до проблем у реалізації Програми та відмови інвесторів.

Також на заході розглянули План дій з реалізації Програми децентралізації теплопостачання, розроблений командою проєкту.

Результатом круглого столу стала Дорожня карта впровадження Плану дій із завершення реалізації Програми децентралізації теплопостачання, яку спільно з учасниками було доопрацьовано для подальшого розгляду на депутатських комісіях та сесії міської ради.

Для контактів ЗМІ: Євген Ільченко, керівник проєкту, +380 63 742 5850.

 Для довідки:

Публікацію підготовлено в межах виконання проєкту «Проведення громадського моніторингу реалізації Програми децентралізації теплопостачання м. Рубіжне та розробка плану дій для її успішного завершення», який реалізується ГО «ЛООС» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Подпишитесь на «Трибун» в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

https://tribun.com.ua/73967

Автор: Євген Ільченко

Загрузка...

Похожие статьи:

Новости РубежногоОтопления нет, но коммунальщики продолжают требовать с горожан деньги

Новости Рубежного3000 квартир останутся без отопления

Новости РубежногоОтопление г. Рубежное 2018 ноябрь... декабрь, январь

Трибун 711 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 5

0 Теплухин #
22 октября 2020 в 14:17
Во дают, год прошёл они очухались. Зима во двор, а Бусенков, Денищенко и Харчук вспомнили об отоплении поговорить.
0 igla #
22 октября 2020 в 14:28
по аналогичной программе в 14-15 году уже успели "бесплатно " но не все.. look остальные деньги вернули назад "типа Рубежанам уже не надо zlo
и наши козлы оставили людей замерзать . zlo
..а могли бы всем если бы не Жаба "только тем кто подмажет.." zlo
0 Гость #
22 октября 2020 в 14:40
Нелегко наладить все то что Хортив наворотил. И сука опять лезет. Плюет на всех Рубежан сука. Сделать не сделала, зато разворовала, блядь. Какие все доверчивые.
0 Хортив С.И. #
22 октября 2020 в 15:26
Я вам устрою скоро теплую ванну
0 гость #
23 октября 2020 в 16:33
дебилизму нет предела
Загрузка...