Loading...

У Рубіжному пройшов перший етап фестивалю «Збережи природу програмуючи!»

У Рубіжному пройшов перший етап фестивалю «Збережи природу програмуючи!»

У суботу, 12 жовтня, у приміщенні Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є.Порай-Кошиці ЛНУ ім.Т.Шевченка відбувся перший етап фестивалю «Збережи природу програмуючи!», який проводить Громадська організація «Громадський Дім» спільно з Інститутом фізики, математики та інформаційних технологій ЛНУ ім.Т.Шевченка.

Мета подій – популяризація програмування, як інструменту вирішення проблем людства, сприяння розвитку екологічної обізнаності громадян України, особистісне зростання молоді регіону, через вирішення екологічних проблем з допомогою програмування.

Участь у першому етапі фестивалю взало більш ніж 30 школярів та студентів Рубіжного віком від 14 до 24 років.

Учасники дізналися про програмування, взяли участь у конкурсі креативних ідей еко-додатків  «Збережемо природу разом!» та Турнірі «Перши кроки з програмування». А найбільш зацікавлені учасники пройшли  прискорений дистанційний курс “Python Express”.

Нагадуємо, що 19 жовтня з 11:00 до 14:00 відбудеться другий етап фестивалю — тренінг з програмування, для тих пройшов “Python Express”, під час якого учасники з допомогою мови Python створяться аплікацію екологічного напрямку (калькулятор зекономлених ресурсів).

Усі учасники тренінгу отримають дипломи учасників. Переможці конкурсів – дипломи переможців та призи.

Адреса проведення заходу: м. Рубіжне, пров. Клубний, 12 (приміщення РПК) 

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. 


Подпишитесь на «Трибун» в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

https://tribun.com.ua/62952

Загрузка...
Трибун 608 просмотров

Рейтинг: -1 Голосов: 1

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...