Loading...

Заявление в адрес городского совета.

Заявление в адрес городского совета.

Группой жителей города подписано и направлено в адрес городского совета и Бусенкова А. заявление, прилагаемого текста, в вопросе принятия решения советом — обращения к Президенту с просьбой оказания государственной помощи коммунальным предприятиям в части разницы тарифов. Посмотрим на сколько «новое» политическое мировоззрение рубежанских «Д»  отвечают их воззванию «услышим каждого». Сколько можно кричать, в конце концов то, да ещё в одни и те же уши? 

                                                                         Заява

             Пропозиція, що до затвердження Рубіжанською міською радою звернення до Президента України щодо необхідності компенсувати місцевим бюджетам додаткових

                            витрат, пов’язаних з запровадженням ринку електроенергії

Керуючись ст.  10, 25,26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та спираючись на цю Заяву;

1. Рубіжанській міській раді затвердити звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо необхідності компенсувати місцевим бюджетам додаткових витрат, пов’язаних з запровадженням ринку електроенергії з Державного бюджету України.

2. Направити звернення до офісу Президента України  Володимира Зеленського. 

3. Дане рішення оприлюднити.

                                                              Звернення 

                                                          (проект тексту)

                                        Вельмишановний Володимире Олександровичу!

 Рубіжанська міська рада, виступаючи від імені територіальної громади м.Рубіжне Луганської області, звертається до Вас у зв’язку з гострою проблемою, яка виникає (може виникнути) в питаннях місцевого самоврядування через економічно необгрунтовані рішення кабінету міністрів України у сфері ціноутворення на електроенергію для комунальних та інших, за формою власності, підприємств , що надають комунальні послуги, що в свою чергу запроваджує деяку фінансову монополію на ринку електропостачання. Ці паперові рішення, які ніби то  направлені на впровадження ринку електроенергії, по факту є банальним збільшенням вартості послуги з передачі електроенергії для природного монополіста ДП «НЕК «Укренерго», яке відбулось через одноосібне рішення регулятора без урахування фінансової спроможності населення як споживача — індексу споживчих цін (у тому числі), та незбалансованої політики компенсації через субсідіарні розрахунки з державного бюджету.

 На справді, Постановою НКРЕКП від 07.06.2019 року №954, тариф на передачу електроенергії для ДП «НЕК «Укренерго» було збільшено з 5,926 коп/кВт*год (цей тариф був затверджений Постановою НКРЕКП від 12.12.2018 року №1905) до 34,743 коп/кВт*год (без урахування ПДВ). Як наслідок, для підприємств м.Рубіжне, які надають населенню комунальні послуги, вартість однієї кВт*год електроєнергії зросла у липні  з 2,8 грн до 3,21 грн. Тобто відразу на 14,6%.

Зменшення у серпні тарифу для ДП «НЕК «Укренерго» на 10% призведе до зменшення загального тарифу на електроенергію в м.Рубіжне для промисловості на 4 копійки, що є скоріш піар-кроком, ніж заходами зі зменшення тарифу при тому, що обсяги промислового виробництва по м.Рубіжне катастрофічно зменшуються так саме як і «споживчий кошик» жителів територіальної громади м.Рубіжне.

Через не продумані урядові рішення усі комунальні підприємства м.Рубіжне на певний час стануть планово-збитковими, оскільки не є можливим одночасно збільшити й тарифи на комунальні послуги собівартість яких в значній мірі визначається вартістю електроенергії. З урахуванням того, що різницю у тарифах зобов’язані покривати місцеві бюджети то, в свою чергу, це призведе до дефіциту місцевого бюджету з урахуванням скорочення обсягу випущеної продукції та скорочення робочих місць і як результат зменшення доходної частини місцевого бюджету і саме головне-соціального збурення.

 Звертаємо увагу, що така ситуація виникла не через ринкові коливання, а через суб’єктивно- адміністративне рішення державного регулятора.

Рубіжанська міська рада вважає, що при прийнятті урядових рішень, які призводять до збільшення витрат з місцевого бюджету, Уряд має передбачати відповідну компенсацію в Державному бюджеті.

Враховуючи вище викладе просимо, Вас, шановний пане Президент, як гаранта Конституційних  прав громадян України, використати свої повноваження – в найкоротшій термін  дати доручення Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо порядку компенсації  додаткових витрат з місцевих бюджетів, пов’язаних з запровадженням ринку електроенергії з Державного бюджету України, та в інших аналогічних випадках.

 Пропонуємо Секретарю Рубіжанської міської ради Бусєнкову А.А., за дорученням Рубіжанської міської ради, підписати текст цього звернення."

Предлагаем читателям: обсудить, покритиковать, изменить, дополнить, исправить данный текст.

Благодарю за участие при рассмотрении вопросов местного самоуправления.

Загрузка...
Стальной 1738 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 17

0 Народ #
18 сентября 2019 в 14:55
Заявление в адрес Президента пишут, ни группа жителей(не шельмуйте) ,а обычные ГКЧПисты.Прошла неделя, деньги у вас кончились и вы пошли с протянутой рукой ,начали писать Президенту(подай Господи! ).Хортив денег не просил, он решал вопросы, а иногда бил морду. Вот только ,он ошибался, надо было бить не Грицаю, а вашей иоффинской банде.
0 Гость #
18 сентября 2019 в 20:58
В точку!!
0 Из народа #
20 сентября 2019 в 13:50
Не путайте горсовет с федерацией бокса. То, что Хортив бросался на Грицая, не красит его, да и делу ничуть не помогло. И деньги экс-мэр просил, как миленький, потому что без денег решать вопросы невозможно. И ему давали. Да вот распорядился он ими неуклюже: не устоял перед соблазном запустить сначала ручеек, а потом и реки в левые карманы.
Что касается обращения, то и Хортив, оставайся он у власти, тоже его бы инициировал, потому что оно составлено в интересах горожан. Но тогда бы вы в его адрес и слова худого бы не сказали. Это признак необъективности. Это как у меня пес во дворе: соседа справа каждый день нещадно облаивает, а на соседа слева не обращает внимания.
0 Планета #
18 сентября 2019 в 15:19
Ты смотри, они к народу обращаются, а вы спрашивали народ когда вы йоффовские "выкормыши" захватили власть? Теперь рубежане подумайте кто сидит у руля!!
0 Друг #
18 сентября 2019 в 16:21
Это шо мы будем сидеть без света тепла и воды. Да кто ему бабло даст. Толя беги пока не поздно
0 Олег #
18 сентября 2019 в 16:24
Бусенкову обещано тёплое место в комитете комсомола Зари после фиаско, дерьмо не тонет.
0 Deadушка #
18 сентября 2019 в 16:42
Да, необходимо внести важное уточнение:

- В 2008 году, пан президент, действующим на тот момент городским головой г. Рубежное была легализована установка индивидуального отопления которую без наличия необходимых документов на производство работ выполнял Харчук В.Ю. - то есть выполнял незаконно. Таким образом был нанесен урон как теплоснабжающему предприятию, так и громаде города Рубежное, что на сегодняшний день вылилось в полное отсутствие центрального отопления жилого фонда в городе. Просим сделать выводы и принять соответствующие меры
0 SD #
18 сентября 2019 в 21:34
Поддерживаю! Правильное уточнение!
0 Толька рюмка водки на столе #
18 сентября 2019 в 18:32
По скольку теперь пополнить городской бюджет не будет возможности введу полной ни дееспособности дэпутатив, единственным вариантом хоть какую копейчину выручить это начать продажу самогона на разлив в здании исполкома сахаром товарищи с рынка обеспечат.
0 Непьющий #
20 сентября 2019 в 12:39
Депутаты парламента у нас вполне дееспособные, а страна самая бедная в Европе. Наполнять бюджет - задача не депутатов, а исполнительной власти: в стране - правительства, в городе - мэра, коммунальных служб и предприятий. Не нужно валить с больной головы на здоровую.
0 Гость #
18 сентября 2019 в 19:46
Никому ваш хмырь Хортив морду не бил , окромя Боронина конечно, он просто лепил понты как всегда . Результат понтов мы видим- угроза отключения электроэнергии.
0 Гость #
18 сентября 2019 в 22:59
Рынок, заткнись уже!Достал.Торгуй гавном своим тихонечко пока не прикрыл ГБ
0 bolt #
18 сентября 2019 в 20:08
ГКЧПисты просят денег на распил. Ворье.
0 Саня #
18 сентября 2019 в 20:25
В начале такие как: Бойко, Чернецов, Бусенков распилили госпредприятия-приносящих прибыль городу, а теперь на колени , перед тем же государством, становятся? Арестуйте этих воров и конфискуйте всё их имущество, там хватит не на один водоканал.
0 SD #
18 сентября 2019 в 21:38
Вот-вот, хорошо бы и эту информацию добавить в обращение:-)
0 Хмельницький #
19 сентября 2019 в 16:14
Підтримую! Досить замовчувати правду! Всіх депутатів-а вони є бандитами, за грати!!!!!!!!!!
0 К Хмельницкому #
20 сентября 2019 в 13:46
А Вы не тот ли Хмельницкий, что на рецепшене в центре занятости сидел? Тогда Вы знаете, что один Арцев, Ваш бывший босс стоит всей этой своры депутатов и его добавить бы необходимо к этой компашке “социально опасных и токсичных”, причем во главе списка.
Загрузка...