Заслужений журналіст України провів воркшоп для студентів і школярів Луганщини

Заслужений журналіст України провів воркшоп для студентів і школярів Луганщини

8 лютого, в п'ятницю, на платформі ініціатив «Громадський Дім» майбутні журналісти попрактикували аналіз проросійської пропаганди, яка з'являється в ЗМІ.

Заслужений журналіст України, головний редактор «Паралель-медіа» Володимир Лермонтов привів безліч прикладів пропаганди зі сторони окупанта, розповів про поняття «фейк» і як його перевірити на достовірність.

У воркшопі взяли участь більше 20 школярів і студентів із Рубіжного та Сєвєродонецька.

«Дуже рада, що вдалося побувати на такому цікавому заході, почути багато нового, познайомитися зі студентам з іншого міста. Вдячна Володимиру Лермонтову за гарно, а головне — з користю, проведений час. Окремо дякую організаторам за теплий прийом. Сподіваюся, приїду й наступного разу», — поділилася враженнями студентка із Сєвєродонецька Ольга.

Проект “Підвищення якості інформації в місцевих ЗМІ та вміння журналістів та студентів Луганської області визначати фальшиві новини та пропаганду через тренінги, семінари та публікації” виконується Громадською організацією “Трибун” за сприяння Канадського Фонду, підтримки місцевих ініціатив.


Подпишитесь на «Трибун» в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

https://tribun.com.ua/56555

Похожие статьи:

Новости РубежногоМаршруты пассажирских автобусов № 111 А и 115 будут изменены

Новости РубежногоОтопления нет, но коммунальщики продолжают требовать с горожан деньги

Новости Рубежного3000 квартир останутся без отопления

Трибун 691 просмотр

Рейтинг: -1 Голосов: 1

Комментарии 1

0 Пессимист. #
10 февраля 2019 в 19:55
Если Украина всё же попытается стать не зависимым государством её властям стоит обратить внимание на таких улыбчивых учителей своей молодёжи.
Загрузка...