Loading...

Танго Зеленського і Тимошенко

Виборча кампанія тільки розпочинається. А нардепи вже прогнозують майбутній склад коаліції. Показово, що найвірогіднішіідеї озвучують ті, кого в коаліції точно не буде. Наприклад, нардеп від БПП Павло Різаненко прогнозує об’єднання «Слуги народу» і «Батьківщини».

<o:p></o:p>

За його словами, «Слуга Народу» небуде створювати коаліцію з БПП чи Опозиційною платформою «За життя»:

«Я провів декілька виборчих кампаній, втому числі власну, по мажоритарній системі. І не буде такого представництва від»Слуги народу" саме по мажоритарній системі. На сході багато мандатіввізьме «Опозиційна платформа», на заході і в центрі – колишній«помаранчевий» табір, особливо якщо вони будуть узгоджуватикандидатів. І відповідно, мій прогноз такий, що у партії Зеленського буде175-180 мандатів, не більше 200. І йому прийдеться створювати коаліцію. З ким? Так само було заявлено, що ні в якому разі коаліція не буде створена з колишнім«Опозиційним блоком», тобто це «Опозиційна платформа», і з«Солідарністю» Порошенка", — сказав Різаненко.

Сам Зеленський спростовує можливість коаліціїз «Опозиційною платформою». Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна.Також він сказав, що не має наміру об'єднуватися з Порошенком.

Соціологи прогнозують, що 5 відсотковий бар’єр подолають «Слуга народу», Опозиційнаплатформа «За життя», «Батьківщина» та «БПП».Перспективність інших подолати бар’єр – досить примарна.

Серед партій, які проходять у парламенткоаліція «Слуги народу» та «Батьківщини» виглядає найбільшорганічно. Їх ідеологічні засади цілком співпадають. Особливо, у частинінародовладдя та економіки. Та за умов парламентсько-президентської республікиПрезидент не буде ефективним без досвідченого Прем’єра.

Політичне танго Зеленського і Тимошенко призведедо того, що недосвідчений політик не робитиме прикрих помилок. Наприклад, заяваВолодимира Зеленського про референдум щодо мирного договору з Москвою збурилачастину людей. Є певні питання, які вимагають майстерності переговорів, а несуспільного обговорення. Особливо, коли припинення війни на люди вважаютьголовним завданням Президента. Молодість та новаторство Володимира Зеленськоговарто помножити на досвід та розрахунки Юлії Тимошенко. Тоді можнарозраховувати на результативність змін.

Чутки про об’єднання «Слуги народу»та «Батьківщини» стають реальністю.

В ефірі ток-шоу на «1+1» ЮліяТимошенко продемонструвала, що готова поступитись амбіціями. Вона передалаГолові Адміністрації Президента Андрію Богдану пакет Указів та законопроектів, щоб знизити тарифи. Йдеться про два проекти Указів Президента. Перший зупиняєдію постанови Уряду про підвищення тарифів. Одразу після скасування постановилюди платитимуть за газ 4.5 грн, а не 8.3 грн.

Другий Указ призначає двох членів Нацкомісії НКРЕКПза квотою Президента. Саме НКРЕКП готує пропозиції Уряду щодо тарифів на газ.

Також серед документів, які передала ТимошенкоБогдану – законопроект, що спрямовує газ власного видобутку на потребинаселення та бюджетних установ. Цей законопроект вже зареєстровано в парламентіта його підтримав профільний комітет. Тим не менш, Тимошенко готова поступитись«лаврами» президенту. Вона готова, що Президент подасть законопроектза своїм авторством.

Це першочергові рішення, які за кілька днів знизять тарифи. Їх можна і треба робити вже сьогодні. Тількитак люди відчують – справедливість відновлюється. Після створення коаліції, Уряд Тимошенко зможе реалізувати Новий Курс, підвищити соціальні виплати, пенсії та зарплати, стимулювати економіку.

Сергій Биков, Голова аналітичного центруІНПОЛІТ

Загрузка...
VOB 748 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 2

Комментарии 2

0 Рубежанин. #
30 мая 2019 в 13:28
Подготовка к выборам - ОБИЦЯНКЫ проверенной популистки. Где деньги Зин?
0 Морозенко #
1 июня 2019 в 23:06
Опять через медиа внушают людям,что победят днепропетровские
Загрузка...