Loading...

Віконна фурнітура на будівельних ринках - вибір без вибору

Віконна фурнітура на будівельних ринках - вибір без вибору

Ремонт подібний пожежі. Або землетрусу. Або ще якій-небудь катастрофі в теренах цілої квартири — в кращому випадку, і всього під'їзду — в гіршому. Приходить він майже завжди раптово, і, як і пожежа, розпочавшись з чогось незначного, швидко поширюється навколо, захоплюючи все нові території і висмоктуючи з господаря квартири гроші, час і сили. Почнеш міняти змішувач, і не встигнеш озирнутися, як вибираєш фурнітуру для ремонту вікон.

Фурнітура віконна - це важливий елемент декору. Продуманий дизайн-проект може полетіти до всіх чортів через те, що не вдасться дістати ручки потрібної форми і кольору. На тлі цього, навіть такий важливий конструктивний елемент як, скажімо, профіль пластикових вікон, відходить на другий план.

Щоб зрозуміти, наскільки широкий вибір фурнітури на ринку, і чи реально придбати необхідні деталі на замовлення, ми відвідали звичайний будівельний ринок.

Загальна кількість торгових точок, що пропонують віконну фурнітуру - близько 10-12% всіх, що є на ринку. За асортиментом і цінами вони мало відрізняються один від одного. Виділяються із загальної маси тільки буквально кілька місць, де продається досить дорога європейська фурнітура.

Асортимент досить бідний - представлено по 3-4 моделі кожного виробу - ручок, цапф, обмежувачів і т.д . Найчастіше зустрічається білий колір виробів, рідше - сріблястий і золотистий, зовсім рідко - бронзовий. На жаль, бажаючим купити навіть просто чорну ручку тут ловити нічого - продавці не знають, де таку можна дістати. Взагалі, треба сказати, що продавці не надто доброзичливі - як правило, їх не цікавить нічого, крім «яка?» і «скільки?».

Ціни знаходяться приблизно на одному рівні, ближче до нижньої межі ринку. Виняток, знову-таки, становлять нечисленні дорожчі торгові точки, що представляють європейську продукцію.

Якість виробів в загальному випадку залишає бажати кращого. Основний асортимент - Китай і китайські підробки під Італію та Німеччину. Досить багато також тайванської фурнітури. Європейська - в основному польська, трохи німецькою і австрійською - майже не представлена.

Про придбання на замовлення немає й мови - ніхто не пропонує таких послуг, і відмовляються від замовлень відразу. Зате найчастіше у продавців є контактна інформація монтажників, наприклад за посиланням http://okonremont.kiev.ua/poslugy, які можуть встановити весь пакет пластикових вікон, чи надати інші послуги з їх ремонту. Втім, виникло таке відчуття, що навряд чи ці працівники можуть бути достатньо кваліфіковані.

Загрузка...
Артем 661 просмотр

Рейтинг: +1 Голосов: 1

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...