Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором Річардом Дурбіном

Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором Річардом Дурбіном

У межах робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором від штату Іллінойс, високопоставленим членом Демократичної партії США та членом сенатського комітету з питань оборони Річардом Дурбіном.

Сторони обговорили питання поточної безпекової ситуації в Україні, зокрема останні події в районі Керченської протоки. Йшлося також про політичну та соціально-економічну ситуації в нашій державі.

Юля Тимошенко подякувала сенатору за підтримку та допомогу, яку США надають Україні. Вона наголосила на необхідності посилення санкцій проти країни-агресора Росії.

Окрім того, політик висловила особисту вдячність Річарду Дурбіну за його ключову роль у її звільненні з в‘язниці у 2013 році.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Нагадаємо, з 4 до 7 грудня Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. У рамках візиту Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вже провела зустрічі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, сенатором від штату Арканзас, членом сенатських комітетів з питань збройних сил та розвідки Томом Коттоном, а також взяла участь у круглому столі Атлантичної Ради.

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-provela-zustrich-iz-senatorom-richardom-durbinom/

Pravda 308 просмотров

Рейтинг: -1 Голосов: 1

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Загрузка...