Як український легальний гемблінг проходить випробування війною

Як український легальний гемблінг проходить випробування війною

Гральний бізнес в Україні можна назвати одним з наймолодших, зважаючи на легалізацію лише в 2020 році. Тому випробування війною для сектора надзвичайно складне. Разом з тим, легальні оператори роблять все можливе не тільки для відновлення власної діяльності та збереження робочих місць, а й для підтримки армії, держави, економіки та звичайних громадян. 

Допомога на державному рівні

На азартному фронті максимально ефективно працює Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей. Національний регулятор веде активну міжнародну інформаційну політику, спрямовану на максимальну ізоляцію агресора саме в гральному вимірі. Це важливо, адже в росії працює велика кількість крупних світових брендів, які своєю роботою продовжують інвестувати в його економіку та, таким чином, продовжують спонсорувати війну. Особливо це стосується букмекерського сегменту, оскільки до війни багато українських бетторів робили ставки на спорт, в тому числі і на матчі збірної України, через російські БК. 

Разом з тим, КРАІЛ продовжує виконувати свої безпосередні обов'язки, адже економіка країни повинна працювати. Продовжується розгляд заявок та видачу ліцензій, сертифікацію грального обладнання, боротьбу з підпільними казино. Зважаючи, що це один з наймолодших українських інститутів, дуже показово, як він захищає інтереси своєї держави.

Економічна допомога

Легальні оператори також намагаються продовжувати роботу. Найбільше в період війни постраждав наземний сектор грального бізнесу. За даними КРАІЛ, 12 ліцензійних організаторів змушені були закрити 39 закладів в регіонах, де ведуться активні бойові дії. Поставлено на паузу більшість інвестиційних проектів, не відомо коли продовжать будівництво в Україні так названого “свого Лас-Вегаса”. 

Менше з тим, оператори продовжують роботу там, де це можливо, намагаються зберегти робочі місця по максимуму. Паралельно легальний сектор продовжує сплачувати в бюджет щорічні ліцензійні платежі. 

Навіть зараз чітко видно різницю між легальним та тіньовим секторами. Підпільні оператори продовжують призивати українців до гри, використовуючи всі можливі маркетингові інструменти. При цьому вони нічого не сплачують до бюджету, не гарантують захисту ні своїм співробітникам, ні гравцям. Це в той час, коли легальні гральні компанії витрачають великі суми на допомогу державі, народу, постійно шукають нові механізми збору грошей для держави на різних міжнародних рівнях. Ситуація, що склалась, в черговий раз доводить необхідність легалізувати гральний бізнес, і показує, як максимально неполітична сфера може брати активну участь у захисті країни.

Роман 7373 просмотра

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!