Ініціатива з програмування для дітей «Code Club Україна»: можливість для громад Луганщини відкрити безкоштовні клуби програмування на базі освітньо-культурних просторів

Ініціатива з програмування для дітей «Code Club Україна»: можливість для громад Луганщини відкрити безкоштовні клуби програмування на базі освітньо-культурних просторів

Всеукраїнський освітній проєкт із програмування для дітей8-17 років Code Club Україна, Луганське обласне відділення Українськоїбібліотечної асоціації та Департамент міжнародної технічної допомоги,інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністраціїзапрошують IT-фахівців, бібліотекарів, вчителів, студентів та всіх, хтознається на інформаційних технологіях і бажає просувати ІТ-освіту серед дітейна Луганщині, приєднатися до команди менторів-наставників.

Про проєкт «Code Club Україна»

Всеукраїнська команда Code Club Україна налічує 17регіонів, у яких діє мережа волонтерських клубів програмування для дітей іпідлітків 8-17 років. У кожній області ментори безкоштовно навчають учнівпрограмувати за навчальними програмами, які надає Code Club Україна.

Доступні освітні курси

Є три освітніх курси, які підтримало Міністерство освітиі науки України. Це вивчення універсальної графічної мови програмування длядітей 8-12 років «Scratch» за трьома рівнями; Python для підлітків 13-17 років;HTML|CSS для учнів 13-17 років. Тривалість навчання – від 8 до 12 тижнів.

Також наявні нові короткотривалі курси за додатковиминапрямками – «Логіка», «Математика», «2D Анімація», «3D моделювання», «Java»,«Java Script», QA та інші програми, які так само у готовому вигляді надає CodeClub. Тривалість навчання – від 4 до 12 тижнів.

Графік навчання

За умовами участі у проєкті, ментори проводять заняттяофлайн або онлайн один раз на тиждень протягом години. Якщо ментор бажаєприскорити засвоєння матеріалу, то призначає заняття двічі на тиждень убудь-які зручні для себе дні та час. Група дітей – до 10 учнів. Набором учнівдо групи займається куратор.

Обладнання простору

Наявність комп’ютерів – це вже перемога. Хоча ворганізаторів є випадки на локаціях інших клубів, де не було техніки і дітисамі приносили свої електронні пристрої для навчання.

Бонуси для менторів та учнів Code Club

Кожен ментор стає представником/представницею освітньоїIT-спільноти Code Club Україна, може безкоштовно брати участь у всіхактивностях від проєкту – зустрічі з IT експертами, всеукраїнські конкурси,мітапи для менторів і кураторів, мітапи для дітей. Також ментори отримуютьсертифікат за участь у проєкті та можуть подати запит на оформленняЛиста-підтримки від Code Club Україна для подальшого професійного зростання.

Розроблено і програму лояльності, за якою всі менторипроєкту отримують знижки на навчальні курси з програмування або англійської тазнижки на придбання книг від партнерів проєкту.

Усі учні після завершення навчання також нагороджуютьсясертифікатами і можливістю брати участь у всеукраїнських подіях Code Club Україна.

Бонуси для закладів/локацій, які долучаються доорганізації клубу програмування

Організаторам важливо розуміти, що такі простори маютьнамір закріпити Code Club у своєму населеному пункті, зробити його сталим йтаким, що розвиватиметься не лише протягом одного навчального семестру. Длятаких локацій організатори шукатимуть додаткову комп’ютерну техніку.

Як приєднатися до проєкту?

Варто лише заповнити реєстраційну форму: https://bit.ly/3aZnoId

Опісля з вами зв’яжеться кураторка Луганської обласноїмережі Code Club Луганщина Юлія Лисюк.

Коли починається новий навчальний модуль у Code ClubЛуганщина і скільки він триватиме?

Навчальний модуль (семестр) починається у лютому 2022року. І триватиме в залежності від того темпу навчання, який обере для себе ідітей ментор. Фінал модуля і випускні плануються на початку травня.

Інформаційна сесія про проєкт

Із нагоди початку нового навчального модуля 25 січня 2022року буде проведено онлайнову презентацію проєкту Code Club Україна з метоюознайомлення з місією проєкту та умовами участі. Захід відбудеться накомунікаційній платформі Zoom. Для участі у презентації необхідно попередньозареєструватися за посиланням https://forms.gle/yGaX4GWKKr4zEh3q9.

Хвилюють питання – будь ласка, телефонуйте: +38 066 81870 43 або пишіть: julia.dubovaya.bird@gmail.com.

Аnotherone2021 8674 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!