Loading...

20 смартзупинок громадського транспорту до кінця цього року будуть встановлені у Сєвєродонецьку

20 смартзупинок громадського транспорту до кінця цього року будуть встановлені у Сєвєродонецьку

Коли ідеї перетворюються в реальні проєкти. 2 рокитому команда Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційногорозвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА презентувала концепцію смартзупинокгромадського транспорту в м. Сєвєродонецьк.

Багато перемовин, уточнень, «підводних каменів»… Іось результат. Ініціативу підтримано керівником Сєвєродонецької міськоївійськово-цивільної адміністрації Олександром Стрюком.  

20 сучасних «розумних» зупинок, оснащенихінформаційним електронним таблом, камерою відеоспостереження, Wi-Fiпідключенням, можливістю USB підзарядки гаджетів, кнопкою виклику поліціїбудуть встановлені в найбільш відвідуваних місцях Сєвєродонецька.

Це допоможе оперативно інформувати мешканців щодоруху громадського транспорту, навіть тих, хто не має доступу до Інтернету,розширить міський безпечний простір шляхом встановлення пристроїввідеоспостереження, освітлення в темний час доби, кнопки швидкого викликуполіції.

Чудовий приклад синергії зусиль. Тому слідкуємо зановинами та чекаємо на швидку реалізацію проєкту.

Ініціатива реалізується в рамках проєкту USAID«Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США зміжнародного розвитку (USAID).

 

Загрузка...
Аnotherone2021 336 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 5

0 Пэтриот #
15 сентября 2021 в 14:36
Не забудьте у жовто-блакитний колiр покрасить )))
0 Максюта Кропива #
15 сентября 2021 в 16:15
Зьизжу побачу як в Сєвєродонецьку змонтують зупинки , та в Руубіжний також зробим потім таку дивиковатисть. А поки що я на все в місті переверяю .
0 М Рубiжне #
15 сентября 2021 в 16:24
Зроби краще парк та відкрий школи, дахи відремонтуй і дороги, з налогів водііів з акцизу на паливо. Як там дипутати взяткодавці ходять до суду???
0 Максюта Кропива #
15 сентября 2021 в 16:31
А дипутатів у нас , в наший команді які беруть взятки нема , ті що беруть то жиди та москалі . Я буду особисто лупцювать по мордам тіх дипутатів які будуть займатися гівняняной працей - брати гроші з людей .
0 гость #
15 сентября 2021 в 16:55
О! Чудово! Чекаємо на махач Максюта - Сімонєнко. Ставлю на Максюту, він навішає звіздюлєй жирній, пихатій свині, яка за пів хвилини вже захекається та сама впаде. Максюті залишиться тільки допинати смердючого хряка сімонєнку ногами...

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!