Loading...

Цифрова трансформація на Луганщині. Виклики чи можливості?

Цифрова трансформація на Луганщині. Виклики чи можливості?

   Збройна агресія Росії проти України, міграція молодого покоління, ВПО, масштабні пожежі, недостатнє фінансування, COVID-19 … наслідки цих викликів відчувають усі без виключення мешканці Луганщини. 

Втім ми впевнені, що складнощі потрібно розглядати через потенційні можливості та довгострокові стратегічні цілі, і саме трендові цифрові рішення здатні покращити якість урядування, взаємодію влади та громади, сприяти соціальним інноваціям.

На сьогоднішній час цифровізація є одним з найважливіших інструментів подальшого розвитку регіону. Команда Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації розуміє, що до великих змін треба підходити комплексно, нешаблонно та сучасно.  Ми прагнемо впровадити інноваційні проєкти для вирішення тих викликів, які стоять перед регіоном.

Цифрові технології дозволяють створювати систему діджитал-безпеки в громадах, сучасні освітні підходи допомагають розробити інклюзивні програми із цифрової грамотності для різних груп населення, а новітні геоінформаційні системи (ГІС) можуть стати корисними інструментами для попередження та моніторингу стихійних лих.

Важливо, щоб кожен мешканець регіону розумів важливість впровадження технологій та інновацій. Адже цифровізація всіх сфер життя сприяє більшому комфорту та безпеці громадян, зниженню бюрократії, покращенню сервісу та розвитку громади та її інфраструктури. 

Ключовою ціллю роботи Департаменту є визначення пріоритетів розвитку, координація  та ефективна синергія всіх стейкхолдерів: органів влади, громадських організацій, міжнародних партнерів, дипломатичних установ для ефективного розвитку Луганщини в розрізі інновацій та цифрових технологій.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до обговорення перспектив цифрової трансформації в Луганській області на наших інформаційних ресурсах.

Загрузка...
Аnotherone2021 166 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!