Loading...

Дитячий центр «Територія безпеки» незабаром відкриє свої двері на базі Будинку школярів у смт Троїцьке

Дитячий центр «Територія безпеки» незабаром відкриє свої двері на базі Будинку школярів у смт Троїцьке

У серпні розпочалася роботанад проєктом «Дитячий центр «Територія безпеки».

Проєкт реалізуєтьсяГромадською організацією «Троїцька перлина» у співпраці з Департаментомміжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносинЛуганської ОДА та Троїцькою селищною радою.

На базі Будинку школярівв межах проєкту буде створено Дитячий центр «Територія безпеки» дляорганізації та проведення заходів з удосконалення механізмів та підвищеннярівня особистої і громадської безпеки для дівчат та хлопців.

СтворенняДитячого центру «Територія безпеки» дасть змогу облаштувати діалоговиймайданчик між дітьми та їх батьками з одного боку і місцевою владою та органамибезпеки з іншого, тим самим підвищить рівень громадської безпеки тазгуртованості всієї Троїцької територіальної громади.

Реалізація даного проєкту дасть змогу дітям сформуватисвідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здоровогоспособу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки уповсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій в комфортних умовах.

Дитячий центр стане першиммайданчиком для згуртування дітей та дорослих, співпраці в межах громадськоїбезпеки, обговорення актуальних питань щодо створення комфортного та безпечногосередовища.

На базі центру «Територіябезпеки» будуть проводитися майстер класи (на приклад виготовлення флікерів — світловідбивачівдля дітей), робочі зустрічі, форуми, квести з використанням квадрокоптеру «Моябезпечна громада», засідання «круглого столу», профорієнтаційні бесіди заучасті представників поліції, ДСНС, пожежників, спеціалістів служби у справахдітей (зокрема, «Створюємо безпечне середовище», «Моя безпечна громада»,«Гендерне насилля та його наслідки», «Правила дорожнього руху знай і поважай»,«Обережно, ворог поруч», «Я знаю свої права»).

На базі Будинку школярівпрацює сучасна фотовідеостудія, тож об’єднавши її роботу з новимзвукозаписуючим обладнанням та новою оргтехнікою, можливе створення соціальноївідеореклами та виготовлення листівок. В межах проєкту заплановано створеннявідеоролику «Моя громада повинна бути безпечною» та багато інших цікавихзаходів.

В надалі плануємо досягтидомовленостей з Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради тавідкрити гурток з правил громадської безпеки.

 #UNRPP

Стаття підготовлена у межах проєкту («Дитячий центр «Територія безпеки»), щореалізується ГО «Троїцька перлина» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межахПрограми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядівДанії, Швейцарії та Швеції.

Загрузка...
Аnotherone2021 195 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!