Loading...

Для активістів Донецької, Луганської та Херсонської областей відбувся Хакатон громадських ініціатив

Для активістів Донецької, Луганської та Херсонської областей відбувся Хакатон громадських ініціатив

14-15 липнявідбувся дводенний Хакатон громадської активності -  нетворкінгова онлайн-подія для громадськихактивістів Донецької, Луганської та Херсонської областей, що проводиться врамках програми «Академія громадського активізму» (АГА). 

Участь узаході взяли представники/ці Фонду Східна Європа, Інтерньюз-Україна, проєктуUSAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Кабінету Міністрів України,органів місцевого самоврядування. А також — кращі тренери та фахівці ізгромадського активізму та комунікацій, ментори та самі учасники/ці АГА2021.

ВідДепартаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку тазовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації з вітальним словом доприсутніх звернулася начальник відділу промоції та інноваційного розвитку паніОлена Гемусова, яка побажала учасникам плідної роботи, побудови ефективноїкомунікації, здобуття нових та корисних знань.

Метою Хакатонустала промоція співпраці та мережування громадських активістів Сходу та ПівдняУкраїни. Захід мав дві основні складові: відкриту для усіх охочих тренінговучастину та непублічну — групову роботу над концепціями проєктів, розробленихкоаліціями учасників/ць Академії.

Тренінговаскладова Хакатону дозволила отримати корисні знання та навички із заповненнягрантових заявок, організації регіональних ініціатив, комунікаційної складовоїта розвитку лідерського потенціалу. Серед спікерів: Ірина Соловей,співзасновниця платформи соціальних інновацій «Велика Ідея», ІзабеллаХруслінська (Польща), публіцистка, громадська діячка та керівниця проєктів длямедіа в Україні, Дзвенислава Новаківська, фахівчиня з комунікації змін ітрансформаційних стратегій, Давід Стулік (Чехія), старший аналітикдослідницького центру «Європейські цінності» в Празі, Наталія Климова,менеджерка грантових програм ІСАР Єднання, Марина Говорухіна, засновниця клубупіарників «Клуб Піранья».

У межахпублічної частини події учасники могли почути про важливі структурні зміни усоціальному середовищі, що впливають на світ; емоції, які є найкращими дляпродуктів та повідомлень; зміни в регіональному активізмі в Україні за періоднезалежності; критерії донорів і можливості співпраці з ними; майстерність зацікавитисвоєю презентацією навіть цілковитих скептиків та ще багато іншого.

Також учасники АГА мали можливість доопрацювати власні ідеї проєктів івідразу ж випробувати здобуті навички для їх презентації. Журі та самі учасникиАГА відібрали 11 команд, які продовжать свою боротьбу за гранти у 200 тис грнна реалізацію своїх ініціатив. Ця складова дозволить вдосконалити навичкиучасників щодо підготовки проєктів та їх презентації, посилити зв’язки міжактивістами та втілити ефективні та креативні рішення для наявних проблем урегіоні, містах та громадах.

Лекції, тренінги, робота з менторами, презентації ідей — дводеннийонлайн-Хакатон від АГА2021 пройшов насичено та продуктивно!

Академія громадського активізму – програма, яка реалізується Фондом СхіднаЄвропа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядуванняу Східній Україні».

 

Загрузка...
Аnotherone2021 286 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 1

0 ...грант. #
21 июля 2021 в 06:05
Воистину : КУПИЯЙЦАСВОБОДНЫХКУРИЦ.
Личный опыт
Alexandr Morozov
вчера в 23:43

«Купи яйца свободных куриц»

320 просмотров

Такой пункт я обнаружил в списке продуктов, который любезно мне составила моя заботливая жена.

Если быть последовательным, то начну с того, что последние несколько лет я работаю в Австрии. При этом постоянно для себя открываю какие-то необычные мелочи в бытовой жизни и бизнесе о которых в России раньше не задумывался.

Как следует из названия данной записки, этот пост будет про занимательных свободных куриц в Австрии и их яйца.

Цифра: Семь миллионов - столько всевидящее око статистики насчитывает в Австрии куриц. При этом 61% всех куриц содержится в закрытых помещениях на полу, но! не в клетках - как это распространенно во многих странах, в том числе и в России. Оставшиеся 39% австрийских куриц содержатся со свободным выгулом. То есть могут спокойно выходить из курятника и бегать по альпийским лугам когда хотят. Собственно в супермаркетах есть два типа яиц: «свободных» куриц и «запертых на полу». Цена за десяток отличается почти в 1 евро. Иногда можно встретить фермерские яйца, которые считаются органически чистыми и стоят ещё дороже.

П - прозрачность «от курицы до полки магазина

242 яйца - столько в среднем употребляет австриец в год. Интересно то, что на каждом, именно каждом! яйце, продающемся в супермаркете, стоит специальный индивидуальный номер. Зайдя на специальный сайт можно вбить данный номер и посмотреть в системе когда яйцо было снесено, какой курицей, и когда упаковано.

Гордость за душу берет

Австрия гордится тем, что она одна из не многих стран, где не укорачивают специально клюв курицам с целью избежать повреждений своих сородичей и их яиц. Также, сельхозпредприятия используют только натуральную сою для кормления куриц, не генномодифицированную.

Местный профильный союз отмечает, что их курицы весьма высокопроизводительны: откладывают по одному яйцу в сутки. Но в возрасте 1,5 лет производительность падает и экономически выгодно их отправить на суп. Петухам же не особо везёт в Австрии. Прагматические австрийцы забивают их на первом году жизни, так как они не несут яйца.

Вывод

С одной стороны - Австрия заботится даже о курицах. Старается сделать их недолгую жизнь «разнообразной». Но итог один - свободная ты курица или нет - не предугадаешь в качестве какого блюда тебя подадут на стол :(

Спасибо за внимание и всем веганам респект!)

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!