Для жителів підконтрольної території Донецької та Луганської областей, а також регіону Приазов'я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) стартує реєстрація на безоплат

Для жителів підконтрольної території Донецької та Луганської областей, а також регіону Приазов'я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області) стартує реєстрація на безоплат

Організатором проєкту«IT nation 2.0» є Мережа Глобального договору в Україні за сприяння ПроєктуUSAID «Економічна підтримка Східної України». Мета проєкту — надати якісну ІТ-освітуонлайн для всіх охочих у регіоні віком від 15 років.

Навчання проходитимеза чотирма напрямками: Frontend Base, Frontend Advanced, QA Manual, QAAutomation. Учасників під час навчання очікують: уроки на онлайн-платформі,корисні вебінари, менторська підтримка, драйвовий онлайн-хакатон та фінальнийонлайн-кемп з ярмарком вакансій, де будуть представлені провідні компаніїУкраїни. Студенти гарантовано отримують необхідну консультацію та підтримку навсіх етапах навчання. У найуспішніших випускників навчальної програми будеможливість пройти додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security).

“Пандемія значноприскорила цифровізацію і підвищила попит на IT фахівців в Україні та усьомусвіті. Глобальний Договір ООН в Україні вбачає розвиток Східного регіону таполіпшення умов життя його мешканців через доступ до якісної ІТ-освіти. Проєктдопоможе різним категоріям населення отримати необхідні навички, щоб статизатребуваними фахівцями та зробити успішну кар'єру в ІТ-індустрії”, — ТетянаСахарук, Генеральна директорка Глобального Договору ООН в Україні.

Освітній проєкт «ITnation 2.0» — це можливість отримати безоплатну підготовку за сучасними IT[1]напрямкамита здобути нову професію тим, хто наразі проживає на підконтрольній територіїДонецької та Луганської областей, а також у регіоні Приазов'я (Бердянський,Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області). Проєкт дасть гарнуможливість потрапити у сферу ІТ та побудувати в майбутньому успішну кар’єру.

Заявку на участьможуть подати особи, яким виповнилось 15 років. Форма реєстрації: https://bit.ly/3lp2hW4

Участь у проєктібезкоштовна. Реєстрація триває до 6 січня 2022 року (включно).

Аnotherone2021 15896 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 2

0 Дед. #
15 декабря 2021 в 19:05
Мыть мозг молодым любимое занятие западных цивилизаторов .
0 Рубежанин #
18 декабря 2021 в 11:51
Но моют-то они СВОИМ мылом , после которого потом у нас г
лаза щиплет.

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!