Loading...

Молодь з Донецької та Луганської областей зможе створити власні проєкти завдяки участі у програмі UPSHIFT

Молодь з Донецької та Луганської областей зможе створити власні проєкти завдяки участі у програмі UPSHIFT

Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасників. Молодіжні команди з Донецької та Луганської областей розроблять власні проєкти та отримають можливість залучити фінансування на їхнє впровадження. 

Також у межах програми учасники й учасниці зможуть: 

  • отримати навички 21 століття такі як робота в команді, аналіз проблем та проєктний менеджмент 
  • навчитися розробляти інноваційні рішення та створити власну проєктну ідею
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу
  • отримати фінансування та менторську підтримку для реалізації свого проєкту 

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року.  

Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Donetsk-Luhansk_regions.

Що важливо знати, подаючись на UPSHIFT? 

  • у заявці треба описати важливу для суспільства/громади/молоді проблему 
  • на етапі подачі заявки не потрібно мати готове рішення або проєкт. Треба зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, а інноваційне рішення учасники/ці зможуть знайти вже під час участі у програмі. 
  • крім того, важливою є мотивація команди, її готовність проявити креативність у процесі навчання в UPSHIFT та брати на себе відповідальність у процесі створення й реалізації інноваційного проєкту. 

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40  

Програма UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) та Донецької обласної державної адміністрації.   

https://www.prostir.ua/?grants=molod-z-donetskoji-...


Загрузка...

Похожие статьи:

Новости УкраиныПоявилось видео, как бросали камни в автобусы с эвакуированными из Китая

Новости РубежногоКоронавирус в Варваравке

Новости региона(Северодонецк, Лисичанск, Луганская область, Донбасс и т.п.)Фейк, фейк, фейк

Артем 213 просмотров

Комментарии 1

0 Много слов иностранных толку ноль #
6 октября 2021 в 09:14
Это уже напоминает клумбу с неприспособленными к жизни растениями, сплошная формалистика, не понимания реальности происходящих событий и условий при которых тот самый бизнес существует. Какое то всё пресное, неживое.

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!