Loading...

Розпочато конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді»

Розпочато конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді»

З нагоди святкування 30-ї річниціНезалежності України за організації Департаменту міжнародної технічноїдопомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласноїдержавної адміністрації, Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»,ГО «Лабораторія розвитку Луганщини» та Агенції регіонального розвиткуЛуганської області оголошується конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуютьсяшколярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери таінші зацікавлені представники громад Луганської області, що знаходяться напідконтрольних уряду України територіях.

Метою конкурсу є формуванняпозитивного іміджу громад та Луганської області, популяризація історій успіхумісцевих мешканців, розвиток креативності молоді Луганщини, промоція її бренду.

Тематичні категорії відео: «Відкриймою громаду» — про місцеві визначні місця та пам’ятки; «Тут живутьнеперевершені люди» — про мешканців, які внесли вагомий внесок в розвиток вашоїгромади та регіону в цілому.

Як взяти участь у конкурсі:

1. Створи оригінальний відеоролик(не більше 3 хвилин).

2. Підготуй короткий описовийтекст максимум 1000 символів для завантаження разом із відео.

3. Заповни реєстраційну форму.

4. Роботи повинні бути завантаженіу відповідний розділ реєстраційної форми або на електронну поштуkonkurs.lg.2021@gmail.com з 9 до 22 серпня 2021 р.

Перших 100 учасників конкурсубуде відзначено заохочувальними подарунками.

Детальна інформація про умовиучасті доступна на сторінці Конкурсу у Фейсбуці: https://www.facebook.com/konkurs.lg.2021/.

Загрузка...
Аnotherone2021 294 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!