Розроблено карту моніторингу та аналізу пожеж на території Луганської області

Розроблено карту моніторингу та аналізу пожеж на території Луганської області

В рамках проєкту «Не пали»/«Don’tBurn», який реалізується командою Центру розвитку інновацій у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції було розроблено геоаналітичний інструмент для моніторингу та аналізу пожеж на основі супутникових даних NASA, даних Публічної кадастрової карти, Природно-заповідного фонду. 

Карта включає ряд інформаційно-аналітичних інструментів щодо динаміки пожеж, місця та масштабу їх виникнення, вражених площ від пожеж тощо. Згідно супутникових даних NASA на території Луганської області за останні п’ять років відбулось більше 26 тис. пожеж, 13 698 - не в зоні ОСС, 12 728 – у зоні ОСС. Більше 60% пожеж відбулись на посівних територіях, майже 25% в чагарниках і біля 7% біля води. Найчастіше пожежі виникають в міських територіальних громад. 

Протягом жовтня-листопада 2021 року за сприяння Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації було проведено робочі зустрічі та тренінг для представників громад Луганщини, а також структурних підрозділів ОДА щодо розробки та використання мапи для моніторингу та аналізу пожеж. 

Детальніше ознайомитися з аналітикою пожеж на території Луганської області можна за посиланням - https://arcg.is/1Pm8yn0 

Довідково: за умовами проєкту для п’яти громад Донецької (Краматорська, Слов’янська, Покровська, Званівська та Волноваська) та п’яти громад Луганської областей (Білокуракинська, Сєвєродонецька, Попаснянська, Новопсковська, Марківська) були розроблені геоаналітичні карти для моніторингу та аналізу пожеж. Ознайомитися з розробленими картами можна на сайтах громад або за посиланням - (розділ Геоаналітика, Моніторинг та аналіз пожеж) - https://cid.center/e-solutions/

Артем 9470 просмотров

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!