Loading...

У м. Золоте запрацював гурток з 3-d моделювання

У м. Золоте запрацював гурток з 3-d моделювання

11 вересня2021 року в Золотівському ліцеї №5 відбулися перші заняття гуртка «3Dмоделювання». Завдяки співпраці зі Спілкою Самаритян України м.Золоте жінки «Золотоговіку» та діти з різних ліцеїв Гірської міської територіальної громади відвідалигурток.

Малювання 3-d ручкою – це дуже захоплюючий процес,адже так цікаво створювати малюнки, які «оживають» на очах. Причому, навітьневміння малювати не є проблемою, бо за допомогою трафаретів та шаблонів злегкістю можна все це зробити. Всі гуртківці залишилися задоволені та знетерпінням чекають наступної суботи.

Публікація підготовлена у межах проєкту«Організація гуртка з 3D моделювання на базі Золотівської загальноосвітньоїшколи 1-3 ступенів №5: шлях до згуртування молоді громади», який реалізовуєтьсяГромадською організацією «Будемо удосконалювати місто Гірське» у співпраці з Департаментомміжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносинЛуганської ОДА, Гірською міською військово-цивільною адміністрацією,Золотівським ліцеєм №5 за програмою малих грантів, яка адмініструється ICAPЄднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовоїпідтримки Європейського Союзу. #UNRPP

Загрузка...
Аnotherone2021 233 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 4

0 Максюта Кропива #
15 сентября 2021 в 16:22
Скоро кожному малюку міста Рубіжний буде подарована 3-d ручка від команди Шахіва Сергея и вручу іх я своею рукою , після проведеня усіх перевірок у місті Рубіжний
0 Соль #
15 сентября 2021 в 16:27
А цукер вже скінчився???
0 Максюта Кропива #
15 сентября 2021 в 16:39
Зі мною в місті де я раніше трохи попрацював і почудив разрахувались цукром . Так далі цукор завантажили и отправили в Рубіжний вагоном з Кропивницкого , він чекае свого виборьця . Хороші виборці будуть істи цукор мішками Анрєй Максюта человьяга слова сказав - зробив.
0 вьйхали насавжды #
16 сентября 2021 в 10:11
дядько кропива дитину тута рожати себя не уважаты, поэтому ми вйхали насавжды с цього села, вы можете прислаты три дэ ручку в иншу краину? мы хоть посмиемось

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!