Loading...

Запропонуйте ідею для запобігання і протидії різним проявам насильства та виграйте до 15 000 доларів США грантової підтримки

Запропонуйте ідею для запобігання і протидії різним проявам насильства та виграйте до 15 000 доларів США грантової підтримки

Програма ООН ізвідновлення та розбудови миру запрошує всіх небайдужих громадян України взятиучасть в онлайн-хакатоні Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства», якийвідбудеться 26–28 листопада 2021 року. Головна тема заходу – протидіянасильству.

Хто може взятиучасть у хакатоні?

Усі охочі:розробники і дизайнери, маркетологи та підприємці, студенти та управлінці,представники влади й ентузіасти громадянського суспільства. Сформовані команди,самостійні учасники та учасниці, які поки не зустріли однодумців.

З якими ідеямиможна подаватись?

1. Безпека вдома– рішення, спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству.

2. Безпека угромаді – ідеї, які допоможуть зробити наші міста і села вільними від проявівнасильства у місцях соціальної активності громадян.

3. Безпека усуспільстві – пропозиції миротворчих практик й методик роботи з конфліктами врізних сферах життя, а також ініціативи, які сприятимуть поширенню культуризгуртованості та миру у громадах.

Що отримаютьпереможці?

Трипроєкти-переможці отримають грантову підтримку у розмірі до $15,000 залежно відідеї та географії проєкту, а також менторську підтримку від організаторів.

Як взяти участь?

Зареєструватисяза посиланням до 21 листопада 2021 (включно): http://hackforlocals.org/

Долучайтеся!Давайте творити зміни разом!

#HackforLocals#UNRPP

Загрузка...
Аnotherone2021 1194 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 1

0 Гость #
4 ноября 2021 в 16:03
ООН для нас ничего хорошего не сделала. То что происходит сейчас разве не является "насильством". Как ООН предлагает противодействовать этому?

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!