Loading...

«Сонячна громада»: локація готова до відкриття

«Сонячна громада»: локація готова до відкриття

Підходить до завершення екологічний проєкт «Створення локації з популяризації відновлювальних джерел енергії «Сонячна громада», який реалізує Агенція регіонального розвитку Луганської області у Рубіжанській громаді.

Зараз вже отримано та встановлено все обладнання локації. Останніми встановлено два інформаційні стенди на яких містяни зможуть дізнатися як про локацію, так і про переваги сонячної енергетики. 

Нагадаємо, що локація «Сонячна громада» складається з двох паркових лавок для підзарядки гаджетів,  чотирьох сонячних ліхтарів, камери відеоспостереження на сонячній батареї та двох інформаційних стендів. 

18 жовтня о 14.00 відбудеться урочиста відкриття локації, на яке ми запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.

Проєкт реалізується Агенцією регіонального розвитку Луганської області за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Джерело: "Трибун"

Загрузка...
sender 538 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 4

0 Чавес #
12 октября 2021 в 12:33
Женя, ты лучше сказал бы сколько денег потрачено на две лавочки и камеру на солнечной энергии и сколько выделили правительство Дании, Швейцарии и Швеции! Так сказать, что-бы посчитать карманную разницу!
0 Зачем #
12 октября 2021 в 13:13
А как закрытые школы и парк??? Отопление в школах и садиках??? Ремонт кровли и асфальта???
0 @ #
12 октября 2021 в 20:53
Нахрена заряжать телефон от лавочки, если его дома заряжают, и есть power bank. В музей поставьте эти лавочки и молитесь на них. Идиоты.
0 Рубежане #
15 октября 2021 в 07:56
А зачем удалять правдивые а актуальные комментарии,что правда глаза режет?

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!