Loading...

«Сонячна громада»: продовжуємо закупівлі

«Сонячна громада»: продовжуємо закупівлі

Агенція регіонального розвитку Луганської області продовжує реалізацію у Рубіжанській громаді екологічного проєкту «Створення локації з популяризації відновлювальних джерел енергії «Сонячна громада».

Нарешті ми дочекалися постачання опор освітлення та можемо готувати їх до встановлення. На нас чекає ще багато роботи, від фарбування опор до підготовки закладних та майданчика.

Вже найближчими днями чекаємо на урни, камеру та саме найголовніше – лавки. Все обладнання вже в дорозі.

До речі, підчас робочої поїздки до м. Щастя мали змогу побачити на власні очі такі ж лавки з сонячними панелями, встановлені на площі біля палацу культури НАК «Нафтогаз України» в межах Постанови Кабінету Міністрів № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України».

У місті Щастя їх 11, Рубіжне розпочинає з двох, та локація «Сонячна громада» – це не про кількість, а про комплексний підхід. Лавки з можливістю заряджати гаджети, ліхтарі й камера, що працюють на сонячній енергії та, звісно, стенди з інформацією про переваги сонячної енергетики та алгоритмом підключення домогосподарства до сонячної станції мають зацікавити відвідувачів локації почати використовувати альтернативну енергетику у побуті, а можливо й у бізнесі.

Проєкт реалізується Агенцією регіонального розвитку Луганської області за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.


Загрузка...
sender 877 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 10

0 Гость #
10 сентября 2021 в 16:28
Подозрительно это все, ваша эта солнечная энергетика... Бесплатный сыр бывает, сами знаете где. Не с нашей властью.
0 Дед Щукарь #
10 сентября 2021 в 16:54
Зарубят атомную энергетику в угоду личных материальных интересов. Газа ,скорее всего не будет вообще,а свет(их хвалёная "відновлювана енергія" будет по такой цене,что мало кто сможет за нее платить.
0 гость #
10 сентября 2021 в 18:14
Как ни странно - но тут Дед истину глаголит.
0 Вумник #
10 сентября 2021 в 17:23
Купили две алюминиевые опоры. Конец новости.
0 Р.S. #
10 сентября 2021 в 17:56
Приставку забыли "Не..."
0 Гость #
10 сентября 2021 в 19:32
Теперь запануем .
0 Р.S. #
10 сентября 2021 в 22:38
Здобулы!
0 Горожанин #
11 сентября 2021 в 23:19
На целый город 2 лавки... и ни одного отхожего места...как в средневековой европе..гадят где приспичит...стыд и срам вам господа казнокрады
0 Dork #
13 сентября 2021 в 14:29
Рубежное это поселок не доросший до города с чисто мещанским мышлением и вкусом выбирают по своему менталитету мэров имеем что имеем что теперь хаить потомственных колхозников и их детей привыкших справлять нужду в посадках.
0 Максюта Кропива #
13 сентября 2021 в 14:41
Максюта виведе це місто в лідери серед міст Украині . Но спочатку надо мені трудоувлаштувати мою жинку Светку , хто візьме ії на посаду директора тому підуть від менє бонус . Перше ії запросив на роботу на посаду директора спортзалу чемпион СРСР , заслужений майстер спорту по боксу Генадий Хрестин , а він ще пропонував моей дружині заспивать письни . Вона спочатку незрозумила він півец чи боксер ? А похуй , лише б директором увлаштуватись.

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!