кадирівці в окупованому Рубіжному привласнили собі найкраще інфекційне відділення області

кадирівці в окупованому Рубіжному привласнили собі найкраще інфекційне відділення області

неосвічені вбивці, нібито випадково, знайшли «покинутий» корпус лікарні в Рубіжному та - о диво - вона виявилася нашпигована сучасним дороговартісним обладнанням та мала великі запаси іноземних ліків. Все це злі українці ховали від своїх громадян.

Тож тік-токери відділення відновили - ремонт зробили, меблі завезли, електрику полагодили…нашим генератором Вони реально думають, що всі навколо ідіоти?! Окрім державної підтримки, наше інфекційне відділення протягом останніх років допомагали вдосконалювати багато міжнародних організацій. Ми працювали за багатьма напрямками від оснащеності до комфорту пацієнтів та лікарів. Без перебільшення, одне з кращих інфекційних відділень країни. На пропагандистському відео, орки похизувалися, що відкриють там шпиталь. Насправді ж, вже демонтують обладнання аби вивезти в рф. Все відновимо! а ви російські дебіли, спочатку навчіться всім тим користуватися!
Прохожий 10477 просмотров

Комментарии 2

0 Правда #
14 мая 2022 в 10:05
Окупанти силоміць депортують мешканців Попасної
У захопленій Попасній орки оголосили полювання на мирних мешканців. Бойовики обстежують руїни в пошуках живих людей і під дулами автоматів вивозять на окуповані, ще у 2014 році, території - до Первомайська та Стаханова. Людей утримують проти їхньої волі. Родичі не можуть з ними зв‘язатися. Що відбувається з попаснянами, які перебувають у загарбників - невідомо.

З 8 травня розбиту Попасну контролюють рашисти. Місто зруйноване вщент. Під окупацією залишилися більше півтори тисячі мешканців, які виїжджати не схотіли.
0 Кривда #
20 мая 2022 в 22:23
Не пизди.

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!