Loading...

Команда "Ефективного міста" намагається зробити Рубіжне безпечнішим

Команда "Ефективного міста" намагається зробити Рубіжне безпечнішим

Голова ГО «ЛОО „Солідарність“Координатор руху „Сильні громади“ у м.Рубіжне

Вже не перший рік у Рубіжному працює проект „Ефективне місто“. Протягом 2017 року зусилля місцевих активістів було направлено на вирішення проблем неякісного покриття доріг та тротуарів. Тому не дивно, що з запуском другого етапу проекту у серпні 2018 року ми продовжили тему доріг, але вже з іншого ракурсу. Зараз “Ефективне місто” у Рубіжному ідентифікує та спільними зусиллями з місцевими активістами, представниками місцевого самоврядування та поліції намагається, мінімізувати проблеми безпеки дорожнього руху. Також в рамках співпраці з поліцією наша команда вирішила підняти проблему булінгу у школі та методи його попередження.

Протягом вересня-жовтня 2018 року командою “Ефективного міста” проведено два спільні заходи з патрульною поліцією Луганської області.

20 вересня ми разом із лейтенантами патрульної поліції Станіславом Стахєєвим та Єлізаветою Князєвою відвідали Рубіжанську спеціалізовану школу №10 в рамках програми „Шкільний офіцер поліції“ під час якої офіцери поліції розповіли дітям Правила дорожнього руху та влаштували інтерактивну гру. Діти ж активно включилися та допомагали їм визначити учасників руху, правила переходу дороги та поводження у автомобілі та громадському транспорті.

А 9 жовтня наша команда взяла участь у акції патрульної поліції Луганської області «Будь уважний, пішоходе!», під час якої були нанесені короткі інформаційні гасла-написи «Зніми навушники», «Візьми дитину за руку», «Чекай на зелене світло», «Сховай телефон» на тротуарах біля пожвавлених перехресть міста аби привернути увагу громадян до дотримання елементарних правил при переході проїзної частини. До акції також долучилися активні студенти та учні шкіл міста.

У своїй діяльності команда “Ефективного міста” не обмежилась лише інформаційними акціями. Провівши опитування у місцевих групах та безпосередньо у групі проекту “Безпечне Рубіжне” ми виявили проблеми у безпеці дорожнього руху, які наразі найбільше хвилюють рубіжан. Ними виявилися проблеми пішоходів.

З одного боку це питання «пішоходів-порушників», коли пішоходи переходять дорогу в недозволених місцях, на червоне світло світлофора тощо.

А з іншого — питання стану дорожньої розмітки у Рубіжному, кількість переходів і доцільність їх розташування.

Тому в рамках обговорення та вирішення вказаних проблем ми направили клопотання до Рубіжанської міської ради щодо відновлення дорожньої розмітки у місті та звернулися до Управління патрульної поліції Луганської області за інформацією стосовно статистики по порушниках-пішоходах та сумам штрафів, виписаним за такі порушення. За інформацією поліції за 9 місяців 2018 року було оштрафовано майже 2 тисячі пішоходів на суму 15,9 тисяч гривень.

Детальна відповідь на на наш запит представлена нижче.

З метою обговорення представленої інформації та загалом ситуації з пішоходами у Рубіжному 31 жовтня проведено круглий стіл «Пішохід – учасник дорожнього руху» з представниками патрульної поліції, місцевими активістами, органами місцевого самоврядування та представниками громадських організацій.

На заході обговорили основні порушення, що вчиняють пішоходи та основні проблеми, що виникають у пішоходів відповідно до інформації поліції та можливість провести кілька спільних заходів з поліцією щодо попередження порушень ПДР з боку пішоходів. Для цього команда „Ефективного міста“ готує інформаційні флаєри.

Крім того обговорили проведене осіннє комісійне обстеження доріг, яке підтвердило, що у місті відсутня дорожня розмітка пішохідних переходів. Представники поліції повідомили, що відповідний припис направлено балансоутримувачу доріг. Наша команда також направила клопотання до Рубіжанської міської ради з приводу відсутності дорожньої розмітки у місті.

Також під час заходу обговорили питання частих ДТП через непомітність пішоходів та велосипедистів на дорогах у темну пору доби та які можливі засоби попередження.

На думку представників поліції найбільш ефективною була б популяризація використання світловідбиваючих флікерів та їх роздача. Поліція готова це робити і з'явилася група молоді яка готова разом з нами та поліцією популяризувати тему флікерів серед городян.
Тому результатом круглого столу стала домовленість, що команда »Ефективного міста" доопрацює і випустить фраєри та спробує знайти ресурси на закупівлю флікерів.

Координатор руху “Сильні громади” у Рубіжному Євген Ільченко


Подпишитесь на «Трибун» в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

https://tribun.com.ua/54374

Загрузка...

Похожие статьи:

Новости РубежногоМаршруты пассажирских автобусов № 111 А и 115 будут изменены

Новости РубежногоОтопления нет, но коммунальщики продолжают требовать с горожан деньги

Новости Рубежного3000 квартир останутся без отопления

Трибун 1429 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!