Loading...

НАЙПОШИРЕНІШІ ФЕЙКИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

НАЙПОШИРЕНІШІ ФЕЙКИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Міський лікувально-діагностичний центр рекомендує ДОТРИМУЙТЕСЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГІГІЄНИ – НЕ ВІРТЕ ФЕЙКАМ!

Вакцинація – це один із найважливіших  елементів для подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 60% населення імунізувалися.

Сьогодні як в Україні, так і у світі існує недовіра до вакцин проти COVID-19. Це попри те, що в історії сучасної медицини та фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої  уваги до окремого лікарського препарату, як до цих вакцин.

Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. У цьому розділі ви знайдете найпоширеніші фейки на цю тему та дізнаєтеся, чому не варто їм вірити.

Пам’ятайте, що правдиву й вичерпну інформацію про вакцини можуть надати тільки медики. Не довіряйте неперевіреним джерелам, дотримуйтеся інформаційної гігієни. І знайте, що вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя!


Факт: Некоректно використовувати дані кількості щеплених на старті вакцинації. Адже кампанія з імунізації проти COVID-19 в Україні розгортається поетапно, відповідно до наявної кількості вакцин в країні. Наразі в пунктах щеплень та мобільними бригадами вакцинують медичний персонал, соцпрацівників і військових. З надходженням нових партій вакцин збільшуватиметься кількість пунктів щеплень та мобільних бригад, відповідно зростатимуть темпи імунізації, а також розпочнеться вакцинація інших категорій населення. 

 

НАЙПОШИРЕНІШІ ФЕЙКИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ


Вакцина Covishield — це «генерик», який не має нічого спільного з вакциною Oxford/Astrazeneca.

Це неправда. Covishield виготовляють в індійському Інституті сироватки крові (Serum Institute of India) за ліцензією AstraZeneca. По суті, Covishield — це та сама вакцина AstraZeneca, тільки виготовлена на індійському заводі. Вона схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Канада, Європейський Союз та Індія. В Україні теж ретельно вивчили всі документи, які надав виробник, та 22 лютого 2021 р. зареєстрували цю вакцину для екстреного застосування.

Через низьку ефективність вакцини Oxford/AstraZeneca ВООЗ рекомендує використовувати її тільки в надзвичайних випадках, коли держава не може закупити якісніший препарат.

Насправді всі вакцини проти COVID-19 зареєстровані ВООЗ тільки для екстреного медичного застосування, тобто їх дозволено використовувати лише в надзвичайних ситуаціях, як-от пандемія. Поки неможливо вакцинувати всіх охочих, ВООЗ рекомендує вакцину Oxford/AstraZeneca для щеплення медичних працівників та людей віком 65 років і старше. Ніяких застережень, що цю вакцину можна застосовувати лише у крайньому разі, ВООЗ не давала. Навіть якщо вакцина не має стовідсоткової ефективності, це не означає, що після вакцинації громадяни залишаються незахищеними. Навіть якщо після щеплення цією вакциною ви все одно захворієте на коронавірусну хворобу, її перебіг буде набагато легшим, а ймовірність отримати ускладнення – набагато нижчою.

У світі зафіксовані випадки смерті в результаті вакцинації проти COVID-19.

У середині січня з'явилися повідомлення, що невдовзі після вакцинації Pfizer/BioNTech у Норвегії померли 33 людини у віці 75 років і старше. Мережею також поширюється інформація про випадки смерті літніх осіб чи медперсоналу в інших країнах. Аналіз, здійснений Всесвітньою організацією охорони здоров’я, засвідчив, що летальні випадки відповідають очікуваному рівню смертності від різних причин для людей цього віку і немає підстав вважати, що вони пов'язані з вакцинацією. ВООЗ наразі не зафіксувала жодного випадку смерті після щеплення вакциною проти коронавірусу, заявляє експертка організації Маріанджела Сімао.

Люди заразилися COVID-19 в результаті вакцинації.

Неможливо заразитися COVID-19 від вакцин, бо жодна з них не містить живого вірусу, здатного спричинити хворобу. Вакцини вчать нашу імунну систему розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такі симптоми, як лихоманка. Вони нормальні та є ознакою того, що організм створює захист від вірусу. Якщо невдовзі після вакцинації ви все ж отримали позитивний тест на COVID-19, то можливо, що на момент щеплення вже були інфіковані коронавірусом, але не знали цього.

Вакцини Pfizer і Moderna спричиняють сильний анафілактичний шок

Насправді сильну алергічну реакцію після вакцинації фіксують лише в одному випадку на сотні тисяч вакцинованих. За даними Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США, протягом десяти днів зі старту в США масової вакцинації препаратом Pfizer/BioNTech зафіксували 11,1 випадку важких алергічних реакцій на мільйон введених доз. У більшості пацієнтів, які їх мали, у минулому була тяжка алергія на інші ліки. У США під час щеплень вакциною Modernа зареєстрували 2,5 випадки алергічних реакцій на мільйон доз.

Вакцина Pfizer призводить до безпліддя у жінок.

Поширюється твердження, що нібито вакцина Pfizer/BioNTech навчить імунну систему організму атакувати білок синцитин, який бере участь у формуванні плаценти, а це, своєю чергою, призведе до безпліддя в жінок. Насправді якщо вакцина може викликати імунну відповідь проти плацентарного білка, те саме відбувалося б під час захворювання на COVID-19. Це означало б, що мільйони жінок дітородного віку по всьому світі, які перенесли COVID-19 за останній рік, не можуть мати дітей. А це неправда.

Вакцина проти коронавірусу спричиняє розсіяний склероз.

Насправді лише в єдиному випадку при випробуванні вакцини AstraZeneca повідомили, що у волонтера виявили розсіяний склероз, в іншому — запалення спинного мозку. В обох випадках експерти дійшли висновку, що хвороба не мала стосунку до вакцинації.

мРНК-вакцини — генетична зброя, яка змінює наші гени.

мРНК-вакцини проти COVID-19 ніколи не потрапляє в ядро клітини, де розташована наша ДНК. Це означає, що мРНК не може впливати чи взаємодіяти з нашою ДНК будь-яким чином. Натомість мРНК-вакцини працюють із природними захисними силами організму, щоб безпечно виробити імунітет до COVID-19.

Всі індійські вакцини набагато гірші за європейські.

Виробництво вакцин вимагає дотримання надзвичайно високих стандартів якості, тому дуже мало компаній можуть запустити такі процеси. В Індії працюють понад 3 тисячі фармкомпаній та понад 10 тисяч фармвиробництв. Вона посідає третє місце на світовому фармринку. Саме Індія забезпечує приблизно 65% світового ринку вакцин. Індійський Serum Institute, який виробляє AstraZeneca (CoviShield), – це найбільше підприємство світу з виробництва вакцин, котре експортує свою продукцію до 140 країн. 65% всіх дітей на планеті хоча б раз робили щеплення вакциною від цього виробника. Препарати Serum Institute вже багато років використовують в Україні. Всі вакцини від Serum Institute мають відповідний висновок Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо якості та безпечності.

Європа відмовляється від AstraZeneka/Covishield

Це неправда. 11 березня Італія прийняла рішення заборонити використання серії доз вакцини AstraZeneca/Covishield як запобіжний захід після повідомлень «про деякі серйозні негативні наслідки»: в непідтвердженої кількості людей утворилися тромби. Однак італійський державний регулятор медицини наголосив, що в даний час не встановлено зв'язку між передбачуваними побічними ефектами та введенням доз. Згодом за Італією скандинавські країни Данія, Ісландія та Норвегія тимчасово припинили процес вакцинації AstraZeneca/Covishield цією самою партією, яка йшла тільки на Європу. Данія зробила це на 14 днів – влада країни не заявила, що існує «прямий зв'язок між вакциною та тромбами», «на даний момент». В інтерв’ю DW Полі Рой, вірусолог з Лондонської школи гігієни та тропічної медицини сказала, що, на її думку, згустки були, однак, «ймовірно, не завдяки самій вакцині». Датське агентство з лікарських засобів розпочало розслідування щодо вакцини. Дослідження проводиться відповідними установами в інших країнах ЄС, а також Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), яке відповідає за оцінку та нагляд за лікарськими засобами в 27-членах ЄС. До завершення розслідування, використання саме цієї європейської партії AstraZeneca призупинили ще низка країн, зокрема Естонія, Латвія, Литва, Люксембург. «У даний час немає жодних ознак того, що вакцинація спричинила ці стани, які не вказані як побічні ефекти з цією вакциною», — йдеться у повідомленні EMA. — «Переваги вакцини продовжують перевищувати ризики». До того, 8 березня Австрія тимчасово призупинила використання AstraZeneca під час розслідування смерті від порушень згортання крові та хвороби від легеневої емболії. Проте вже 10 березня Агентство EMA повідомило, що не знайшло доказів, що пов'язують австрійські випадки з вакциною. Нагадаємо, що 2 березня Президент України Володимир Зеленський публічно отримав першу дозу щеплення від COVID-19 препаратом CoviShield, який виробляється за офіційною ліцензією розробників з британського Оксфордського університету та фармакологічної компанії AstraZeneca.

Україна не встигне використати 500 тисяч доз вакцини Covishield, термін придатності яких спливає 23 червня

Черговий фейк, що математично не підтверджується. Україна на середину березня, за понад два тижні від початку вакцинації, виходить на рівень у 9 тисяч вакцинованих за добу. Навіть не збільшуючи темпи вакцинування, за 100 днів, що залишаються, ми встигнемо її використати.

В інтернеті з'явився “калькулятор” черги на вакцинацію проти COVID-19, який став популярним серед населення. Він прораховує наявні темпи вакцинації та “прогнозує” щеплення людей не з груп ризику не раніше 2040 року

Загрузка...
igla 1588 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 32

0 Адекватный #
23 октября 2021 в 14:44
вакцинация дело сугубо и только добровольное!Есть фактические данные как у противников,так и у тех,кто *за*. Но выбор определяет все же человек.Одни называют это эвтаназией с отсрочкой,другие покорно принимают дозу,поверив.Одни называют это печатью зверя,другие сами идут по собственному решению и желанию.
А все же информации много и она очень,очень разная! Так что эта статья какая то однобокая,типа рекламы?Это мое личное мнение.Вопрос:что ж так получается,что никто никакой ответственности не несет за возможные побочные эффекты?В той же Европе Франция,Германия и другие ЕС на гос уровне людям гарантируют страховку.Вопросы есть и многие без ответа.может я ошибаюсь?Всем крепкого здоровья!
0 Нас Рать #
23 октября 2021 в 16:34
Ты точно адекватный?О каком выборе ты тут пишешь,если без сертификата запрещено покидать область?Выбор такой же,как у дверей в зоопарке!))))
0 Водила #
26 октября 2021 в 08:12
Садись в машину и езжай себе спокойно . Это касается регулярных и нерегулярных перевозок автобусами и микроавтобусами , поездами и самолётами.
0 Знатоки #
23 октября 2021 в 20:14
Проффесор тибе виднее
0 igla #
23 октября 2021 в 17:59
кто тебе адекватный запрещает застраховаться
ведь у нас до того всё демократично что мед.страховка _как бы и не требовательна
а вот во Франции, все резиденты, официально проживающие на территории страны, обязаны иметь медицинскую страховку.
0 Гость #
23 октября 2021 в 21:29
В реанимации с пациентов дерут три шкуры , если денег нет померай дома - это фейк. Лечение стоит бесплатно , государством гарантировано , удачная реформа.
0 igla #
23 октября 2021 в 22:01
в чём то блогер _типа-доктор_ комаровский прав что 99 % при смерти все не вакцинированные

0 Комар #
26 октября 2021 в 08:15
Ну ну, посмотрите видосы Комаровского ещё год назад ))))
0 Доктор #
26 октября 2021 в 08:18
Кто это сказал ? Почитайте британских исследователей и посмотрите вокруг себя, ваши знакомые, родные , особенно те кто после вакцинации .
0 Местный #
23 октября 2021 в 23:46
Да, ещё забыл сказать: кто уже закончил дрочить на секту "мывсеумремотвакцины", пиздуйт е быстрее в точки вакцинации! Пока очереди ещё небольшие
https://youtu.be/GA4AwUHBOtE
0 1234....9 #
24 октября 2021 в 19:40
Так называемый "местный" своими бескультурными высерами сделал хорошую антирекламу принудительной уколизации. Может на наго так уколизация повлияла,но человек явно ,как из-под забора.
0 житель #
24 октября 2021 в 10:32
График работы пункта в ДК кто знает?
0 Ramzes #
24 октября 2021 в 14:10
С понедельника с 9:00, телефон 050 223 67 63
0 гость #
24 октября 2021 в 15:22
крайний ролик Багнет нации рекомендую посмотреть и подумать о ситуации.Там и много другого интересного есть: ЖКХ,газ,юридическая и просто честная информация.
0 igla #
24 октября 2021 в 17:50
Сегодня из Строителя мужчину забрала скорая ему просто стало плохо и он отъехал в больнице определили 80 %поражение ,,лёгких обширная пневмония то есть человеку ни с того ни с чего просто стало не возможно дишать
0 Местный #
24 октября 2021 в 20:23
К стати, в областях, которые попали в красную зону народ ломанулся не на митинги, а в пункты вакцинации. "Молитвы антивакцинаторов" там уже не работают )
0 . #
25 октября 2021 в 09:44
Время все разсудит. Если эти уколы такие хорошие,ну колитесь на здоровье ,а почему вы пристаете к нормальным . Почему вы всех заставляете,ведь вы укололись,вы-же теперь защищены. Что-ж вы боитесь? Или что-то не так с этой жижей?
0 igla #
25 октября 2021 в 10:01
Уколы то хорошие но вот квалификации санэпидемиологистики не достаточно что бы быть уверенными в надежности прививок
0 Рубежане #
25 октября 2021 в 10:27
Это будет последняя осень для Сергея Хортива, если он не возглавит вакцинирование в городе .!!!
0 Хортив #
25 октября 2021 в 13:52
Харчук,колись,если хочешь,а я тут при чем?
0 . #
25 октября 2021 в 13:25
Ну наконец-то! Виталик раздуплился.
Мысль хоть иногда но работает. Так значит эта жижа не так хороша и безопасна и теперь надо за компанию уколоть всех,растоптать конституцию,а ещё через какое-то время запретить лекарства и всех колоть,колоть,колоть....
Короче надо сделать общество недумающих исполнителей из тех,кто
выживет после этой пландемии и после уколизации. Сейчас кое-кто начнет верещат: какая фантазия и т.д. и т.п.Ну вот увидите,что именно так все и будет. Почитайте какой приняли законопроект о карантине(оказывается его не было вообще,а был только закон о введении карантина и тот они нарушили,а закона о карантине не было вообще) Так вот этот законопроект ,который наши слуги приняли писали,наверное,бывшие надзератели фашистских лагерей. И мне вот интересно по какую сторону барикад были деды этого самого Игила. У меня такое мнение,что на той стороне которая уничтожала нашу страну.
0 Ramzes #
25 октября 2021 в 11:10
Гражданин "Игла". Вместо того, чтоб подтирать комментарии под своими постами, лучше сразу закрой возможность комментирования, и не мучайся.
0 igla #
25 октября 2021 в 11:56
Это не я
0 Ющенко Игил Игилович #
25 октября 2021 в 13:28
Ці руки нічого не крали!
0 Неевгений и негостья #
25 октября 2021 в 13:17
Да уж, тереть комментарии где указаны ссылки для правовой помощи простым украинцам, даже не рапесам каким то....верх цинизма. Хотя чему удивляться.
0 Р.S. #
25 октября 2021 в 17:12
Я же говорю:"это потомок фашистов".
0 Гость #
25 октября 2021 в 13:50
Кстати доктор Комаровский обычный педиатр и зарабатывает деньги на роликах в Ютубе,поэтому ему доверять себя не уважать. Лучше разместите интервью настоящих незаангажированных вирусология,эпидемиологов с мировым именем таких ,как академик Чучалин или наша украинская вирусолог Елена Жолобак. А Комаровский это так -артист разговорного жанра.
Игилка,а тебе не стыдно правдивые комментарии удалять?
Виталик он и в Африке Виталик.
0 Гость #
25 октября 2021 в 17:11
А почему все время убирают комментарий о том, что в Венгрии прошел 500 000 тысяч.,а в Румынии 1000 000 тыс. митинг. против принудительной уколизации и там отменили принудительную уколизацию и убирают пункты этой уколизации.
0 Неевгений и негостья #
25 октября 2021 в 21:57
Венгрия входит в состав вышеградской четверки, такой себе глобальный проект интермариос, призванный отделить европейский исламский халифат, если таковой случится, от остального мира. И та же Венгрия строит атомную электростанцию с помощью России, дабы этот союз был обеспечен дешёвыми ресурсами. Но затирают скорее всего не поэтому, мы особо не должны знать, что происходит у наших хозяев, пусть даже второго или третьего уровня значимости. Мы самый дешёвый людской материал да и срок годности вакцин заканчивается. Кто же будет обеспечивать рабсилой пока ещё эвропу?
0 igla #
26 октября 2021 в 10:46
а митинги из за чего ?
ИЗ ЗА МОСКОВСКОЙ ВАКЦИНЫ ! !

_ _премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил о необходимости отделить вакцинацию от политики.
Нет западной или восточной вакцины, есть только эффективная и неэффективная, подчеркнул Орбан. Венгрия - единственная страна ЕС, которая разрешила использование российской вакцины. Будапешт весною заказал в Москве 2 млн доз препарата "Спутник V", а также 5 млн доз препарата Sinopharm в Китае.
0 Ramzes #
26 октября 2021 в 10:11
Практически все антивакцинщики, кого знаю - ярые поклонники паРашки, давно сидящие на игле паРашинского телевизора. У них в каждой комнате по телевизору, а в сортире, наверное, по два - один, чтобы смотреть рашу, когда ссышь, а второй - когда сереш. Чтобы от секелёва с соловьйобом не отвлекаться...
0 Дед. #
6 ноября 2021 в 12:30
История с КОВИДом в полной мере демонстрирует, что в экстремальных условиях нужны ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ меры управления обществом.
ПРИЧЁМ ВСЕМИ СЛОЯМИ ОБЩЕСТВА -ОТ НИЩИХ ДО ОЛИГАРХОВ.
----------------------------------
Вероятно, что вирус КОВИД-19 это природный мутант.
Но ведь совершенно очевидно, что нынешний прорыв в понимании как создавать ЧРЕЗВЫЧАЙНО опасные инфекции и маскировать БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКУЮ ВОЙНУ под обычную эпидемию может привести к катастрофе сравнимой с чумой в Европе в средние века.

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!