Loading...

Оперативна інформація від директора КМП "Рубіжанська центральна міська лікарня" Кравченко Е.А.

Оперативна інформація від директора КМП "Рубіжанська центральна міська лікарня" Кравченко Е.А.

Станом на 08.04.2020 в інфекційному відділенні КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганській області знаходяться на лікуванні двоє пацієнтів з підтвердженим захворюванням на COVID-19. Стан одного з них – задовільний, стан іншого – середньої ступені важкості.

Сьогодні, 8 квітня 2020 року, Рубіжанська центральна міська лікарня отримала від Міжнародної організації «Червоний Хрест» генератор для інфекційного відділення лікарні, який забезпечить, у разі необхідності, безперебійне автономне постачання електричної енергії. Крім того, було передано два розпилювача для проведення дезінфекційних робіт у лікарні. 

В ці непрості часи пандемії допомогу лікарні надають і соціально відповідальні підприємства міста. Так, спочатку хімічний завод «Зоря», а потім і Рубіжанський картонно-тарний комбінат застрахували медичних працівників, які працюють з хворими, у яких є підозра на коронавірус, а також виділили кошти на додаткову фінансову допомогу для цих працівників. 

Закликаємо усіх мешканців міста дотримуватися усіх карантинних заходів, без потреби не виходити з дому, ретельно мити руки. Та при перших ознаках ГРВІ звертатися до сімейного лікаря.

Загрузка...

Похожие статьи:

Новости РубежногоЗвернення до керівників релігійних організацій та громад!

Новости Рубежного​Рубіжанська міська рада відповідає на «гострі» питання від населення.

Новости Рубежного​Рубіжанська міська рада відповідає на «гострі» питання від населення

Прес-служба Рубіжанської міської ради 1137 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!