Loading...

Презентація результатів проєкту «Сонячна громада»

Презентація результатів проєкту «Сонячна громада»

28 жовтня 2021 року об 13.00 відбудеться онлайн-пресконференція «Презентація результатів реалізації проєкту «Створення локації з популяризації відновлювальних джерел енергії «Сонячна громада».

Захід транслюватиметься у Zoom. Взяти участь можна за посиланням

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, органів влади та місцевого самоврядування, блогери, громадські активісти.

Про проєкт: Агенція регіонального розвитку Луганської області реалізувала у Рубіжанській громаді  екологічний проєкт «Сонячна громада», направлений на створення позитивного прикладу використання відновлювальної енергетики. У центрі Рубіжного створено локацію, з двома лавами з сонячними панелями та можливістю заряджання гаджетів, вуличним освітленням із сонячними світильниками та інформаційними стендами з інформацією про переваги альтернативної енергетики. Тепер відвідувачі локації зможуть цікаво провести дозвілля, зарядити гаджети на лавочках із сонячними панелями, дізнатись більше про використання альтернативної енергетики. 

З детальною інформацією про проєкт та процес реалізації можна ознайомитись на нашій сторінці у фейсбуці

Під час заходу проєктний менеджер презентує результати реалізації проєкту.

Довідково: 

Проєкт «Створення локації з популяризації відновлювальних джерел енергії «Сонячна громада» реалізується Агенцією регіонального розвитку Луганської області за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Загрузка...
sender 405 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 3

0 Жора #
27 октября 2021 в 11:42
Крутой проект!
0 Крутой всмятку. #
27 октября 2021 в 15:35
Всмятку! Сколько денег из бюджета отмоют! Вот куда денежки уплывают.
А Украина все беднее и беднее.
0 Жора Крутой-Всмятку #
27 октября 2021 в 16:12
Представляете сколько таких проектов по всей Украине?

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!