Loading...

Прийом громадян з пенсійних питань

Прийом громадян з пенсійних питань

27.10.2021 з 13:00 до 16:00 в Центрі надання адміністративних послуг Рубіжанської міської ради спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області здійснюватиметься прийом громадян з усіх питань пенсійного забезпечення, надання заяв, у т.ч. з питань призначення/перерахунку пенсій та на відкриття рахунку в обраному банку.

Громадяни, які звертаються до спеціаліста, повинні мати при собі ОРИГІНАЛИ документів, у т.ч. паспорта та ідентифікаційного коду.

Звертаємо увагу, що прийом здійснюється з ОБОВ'ЯЗКОВИМ дотриманням карантинних заходів, тобто громадяни повинні перебувати у засобах індивідуального захисту та дотримуватись дистанції.

Телефони для довідок: (06453) 6-43-76, 095-402-63-81.

Загрузка...
Прес-служба Рубіжанської міської ради 393 просмотра

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!