Loading...

Детінізація бізнесу захистить майбутнє людей

Детінізація бізнесу захистить майбутнє людей

За даними Держстату, 20,5% українців отримують зарплату «в конвертах». Схожі цифри опублікував Центр Разумкова — за соцопитуваннями, кожен п’ятий українець працює без офіційного оформлення. Через це втрати держбюджету та Пенсійного фонду, за оцінками дослідницького центру «CASE Україна», становлять 110–150 млрд грн на рік.

Але головна біда в тому, що люди, які сьогодні працюють неофіційно, не матимуть права на пенсію. Уже через декілька років мільйони українців похилого віку залишаться взагалі без засобів для життя. Адже сьогодні переважна більшість живе від зарплати до зарплати та не може відкладати гроші на майбутнє. Усі спроби влади примусити бізнес виплачувати гроші офіційно призводять до зворотного ефекту — податковий тиск змушує підприємців узагалі заходити «в тінь».

Щоб бізнес почав платити «білі» зарплати, необхідно знижувати податки. Економічний ефект від цього набагато перевищить очікування від податкових зборів.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» пропонує заходи з детінізації бізнесу, які передбачають, зокрема:

  • Поступове зниження впродовж 3–4 років податку на доходи фізосіб із 18% до 11% та єдиного соціального внеску з 22% до 15%.
  • Водночас необхідно збільшити частку ПДФО для місцевих бюджетів до 100%.

Зниження податків на працю дозволило Грузії за 10 років збільшити податкові надходження в 4 рази та стимулювало розвиток підприємництва й економіки в цілому. Упевнений, що цим шляхом має рухатися і Україна.

А як, на вашу думку, можна вивести зарплати українців «із тіні»?

Джерело: Фейсбук-сторінка Ігоря Палиці

Загрузка...
Артем 401 просмотр

Комментарии 2

0 себя дэтинизируй брэхло #
15 декабря 2021 в 09:54
бызныч будэ только не у вас товарищи эксплуататоры
0 igla #
26 декабря 2021 в 12:14
как там в Грузии нам не понять
а у нас уже "два работающих" содержат одного пенсионера
_25 лет назад было "три работающих"_
и прогноз Тимошенко " Чтобы содержать пенсионеров, нужно будет в два раза увеличить налоги. . " сбывается stuk
и скоро будут гасить пенсионеров

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!