Loading...

Найефективніший кризовий менеджер, - експерт пояснив запит людей на прем’єрство Тимошенко

Найефективніший кризовий менеджер, - експерт пояснив запит людей на прем’єрство Тимошенко

Все помітнішою стає втома суспільства від безпорадності та некомпетентності влади. Люди хочуть, щоб до управління країною повернулися професіонали, здатні адекватно відповідати на виклики сьогодення. Найкраще, на їхню думку, з кризою може впоратися Юлія Тимошенко.

Про це, аналізуючи останнє соціологічне дослідження КМІСу, пише у своєму блозі на Comments.ua політичний експерт Андрій Золотарьов. 

«Суспільство переживає період розчарування політиками, які прийшли у владу як «нові обличчя». Люди втомилися від їхньої безпорадності та некомпетентності. Вони не просто не відповідають викликам, що стоять перед країною. Часто вони навіть не усвідомлюють ці виклики», – вважає експерт.

На підтвердження своїх слів він наводить дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на початку грудня, відповідно до якого 66,3% опитаних оцінюють ситуацію в країні як кризу, що супроводжується деградацією та хаосом. Водночас половина опитаних вказують на необхідність зміни очільника уряду, вважаючи, що потрібен досвідчений і сильний прем’єр, здатний протистояти тим викликам, з якими зіткнеться країна найближчими місяцями.

«Перше місце у Юлії Тимошенко. Серед респондентів, які вважають за потрібне змінити прем’єра, кожен п’ятий вваж

ає, що з колишніх глав уряду саме вона найкраще впорається з виведенням України з кризи. Перше місце Тимошенко цілком логічне і зрозуміле. Будучи віцепрем’єром з енергетики, пізніше прем’єр-міністром, вона проявила себе як ефективний антикризовий менеджер, який жорстко і безкомпромісно вирішував завдання, що стояли перед країною», – нагадав політексперт.

На думку Золотарьова, масове незадоволення ситуацією в країні спровоковане системною соціально-економічною кризою, в якій перебуває держава внаслідок того, що «влада виявилася нездатною для прийняття швидких і адекватних рішень». Саме тому чітко проявляється запит на прихід до влади професіоналів.

  

«Люди хочуть, щоби влада займалася справою, вирішувала злободенні, а не надумані проблеми. Тому вихід у нас один, якщо, звичайно, ми ще розраховуємо на зміни на краще. Перестати дивитися на політику як на шоу, де хто голосніше кричить, той і має рацію. І робити ставку на грамотних спеціалістів та професіоналів», – підсумовує експерт.  

Нагадаємо, відповідно до опитування КМІС, проведеного 9-17 грудня 2021 року, на думку 51% респондентів, для виведення країни з кризового стану потрібна зміна прем’єр-міністра. Найкраще із сьогоднішніми викликами, вважають більшість громадян, впорається лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка єдина пропонує системні та професійні рецепти вирішення головних проблем людей. 

https://comments.ua/blog/lyudi-hotyat-chtoby-vlast...

Загрузка...
Артем 546 просмотров

Комментарии 7

0 ГОСТЬ #
27 декабря 2021 в 12:44
ТАКИЕ ПРОФЕССИОНАЛЫ КАК ШАЛАВА ТИМОШЕНКО???
0 Татьяна #
27 декабря 2021 в 13:00
Этой бабушке коррупции давно место или в тюрьме или в тюрьме...А она все нас учит как надо родину спасать.От таких как она,Лазаренко, Луценко...спасать надо было 30 лет назад
0 Юриий #
27 декабря 2021 в 16:55
Согласен, шаришь.
0 igla #
27 декабря 2021 в 20:28
ни какой кризис-менеджер не поможет пока "трудяги" пром.региона не прозреют что их давно нагибают во все дыры
_да и прозревать не кому ) смышленыши _себя_ценящие look уехали поднимать экономику с другими условиями
а тупо_рылым _все равно как их нагибают _лишь бы на пиво и сигареты хватало
0 Дед. #
27 декабря 2021 в 17:13
Не даром амеры не пропустили её в президенты - побоялись, что она их кинет - по морально волевым качествам - №1 среди власть ИМЕВШИХ и понятно, что хрен её снова подпустят к реальным рычагам управления государства.
В КОЛОНИИ НУЖНЫ ПОСЛУШНЫЕ ВАССАЛЫ.
А то что она хапала - так кто же из высшего звена во время ТОТАЛЬНОГО РАЗГРАБЛЕНИЯ государственного имущества себя забыл?
Ясно, что после "Голобородько" никто из старой колоды не имеет шансов снова околпачить народ Украины - нужны новые кадры которые убедят, что они смогут принести мир и процветание Украине.
0 Гостья #
27 декабря 2021 в 19:26
Да мы уже получили пачку новых кадров и сидим, не знаем как зиму пережить..
0 Шарий Анатолий #
27 декабря 2021 в 20:19
Вы забыли что Владимировна пыталась помешать прихватить Зарю ! Но вот только кишка тонка идти против крепких хозяйственников

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!