Loading...

Українці хочуть нового прем’єра, найбільша підтримка – у Юлії Тимошенко, – соціологи

Українці хочуть нового прем’єра, найбільша підтримка – у Юлії Тимошенко, – соціологи

Переважна більшість українців вважає, що Україна перебуває у кризовому стані, а врятувати ситуацію допоможе повернення професіоналів до управління країною. Зокрема, вони хочуть оновлення Уряду та заміни Дениса Шмигаля на Юлію Тимошенко.

Про це свідчить соціологічне дослідження, проведене 9-17 грудня 2021 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Відповідно до його результатів 66,3% опитаних оцінюють ситуацію в Україні як «кризову з деградацією і хаосом», а для виведення країни з такого стану, на думку 50,9% респондентів, потрібно змінити прем’єр-міністра.

50,9% респондентів вважають, що потрібно змінити прем’єр-міністра

«Серед респондентів, які вважають стан кризовим і таким, що потребує заміни прем’єра, 20,7% вважають, що з колишніх голів Уряду найкраще впорається із виведенням України із кризи Юлія Тимошенко», – йдеться у звіті КМІСу. Це перше місце з-поміж усіх інших претендентів. Відрив Юлії Тимошенко від другого місця складає 4,3%.

Опитування також показало, що 65,3% українців вважають, що справи в країні рухаються в неправильному напрямку. Тому цілком прогнозованим є запит на зміну курсу країни: респонденти підтримують дострокові президентські (44,3%) та парламентські (46,5%) вибори.

На запитання соціологів КМІСу «що потрібно зробити, щоб прискорити розвиток України», опитані найчастіше обирали варіанти «повернення Україні її національних багатств» (48,5%) та «приведення до влади людей з досвідом державного управління» (40,8%).

Про стійкий запит громадян на професіоналізм свідчать також результати змодельованого варіанту другого туру виборів президента: лише лідерка «Батьківщини» здатна протистояти чинному президенту.

«У другому турі виборів Президента Володимир Зеленський перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка і Дмитра Разумкова. У парі Володимир Зеленський – Юлія Тимошенко співвідношення 51,6% до 48,4%, але різниця – у межах статистичної похибки», – зазначається у пресрелізі КМІСу.

Опитування було проведено протягом 9-17 грудня 2021 року методом особистого («face-to-face»). Опитано 2025 респондентів, що мешкають у 109 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Загрузка...
Артем 563 просмотра

Комментарии 4

0 Татьяна #
21 декабря 2021 в 22:43
Эту политическую проститутку мы уже видели на посту премьер-министра.Вся Украина сидела без света и тепла.Гнать всех прилипал из власти которые превратили Украину в беднейшую страну,и стали богатейшими людьми,а народ самым бедным в Европе...
0 Дед. #
22 декабря 2021 в 05:54
Пустые разговоры - Запад настолько плотно контролирует ситуацию в стране, что не допустит приход к власти через "демократические процедуры"(мирным путём), человека способного изменить неоколониальный статус Украины.
Под разговоры о "ЗАПАД НАМ ПОМОЖЕТ", шаг за шагом Украина теряла суверенитет и повернуть процесс вспять - невероятно сложная задача ...
0 раша фашистов за поребрик #
22 декабря 2021 в 08:07
шнырь гулажский, это ты раб у путина, за пайку пишуший всякую хню, Украина европейская страна и будет дружить с европейскими странами и западом. Твой хозяин ботексный мертвец пыня скрепец, закончит как и товарищ гитлер
0 Горожанин #
22 декабря 2021 в 09:07
Какая на хрен европейская страна??? Дебил проплаченый...цены на всё уже да..выше чем в европе а пенсии и зарплаты европейские? 80 евро пенсии получают 5 миллионов пенсионеров...250 евро средняя зарплата в стране....за сколько сребников продался? нечисть

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!