Loading...

Україну майбутнього сьогодні будує кожен із нас

Україну майбутнього сьогодні будує кожен із нас

Про це мають пам’ятати, в першу чергу, депутати місцевих рад та голови громад, яким люди довірили розвиток свого краю.

 
У День місцевого самоврядування я хочу побажати кожному бути гідним цієї довіри. Це велика відповідальність і одночасно найвища оцінка, яку може отримати професійний управлінець.
 
Завдяки реформі децентралізації у вас з’явилося достатньо повноважень та ресурсів, щоб кардинально змінити життя у ваших громадах. Сьогодні ви можете те, про що раніше місцева влада могла тільки мріяти, — нарешті відремонтувати лікарні, школи та дитсадки, побудувати нові дороги, залучати інвестиції та створювати нові робочі місця з гідною зарплатою.
 
Зі свого боку депутатська група «Партія «За майбутнє» у Верховній Раді буде й надалі обстоювати інтереси громад на всеукраїнському рівні:
 
• За нашою вимогою до держбюджету на 2022 рік були внесені правки, які передбачають виділення мільярдів гривень на регіональний розвиток, зокрема, ремонт і розбудову соціальної, комунальної та медичної інфраструктури. Також ми наполягатимемо на фінансуванні інших важливих програм для розвитку місцевого самоврядування під час перегляду бюджету за підсумками першого кварталу наступного року. 
• Працюємо над завершенням реформи децентралізації, зокрема, над необхідними змінами до Конституції та законів України для збільшення повноважень місцевої влади. 
Упевнений, що разом ми зможемо покращити життя людей по всій країні. Успіх держави неможливий без розвитку регіонів. А він залежить, у першу чергу, від людей, які там живуть. Країну змінюють люди.
 
Із Днем місцевого самоврядування!

З фейсбук-сторінки Ігоря Палиці https://www.facebook.com/PalitsaIgor/posts/437558048045432 

Загрузка...
Артем 439 просмотров

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!