Великі люди виростають із маленьких мрійників!

Великі люди виростають із маленьких мрійників!

Стартував всеукраїнський Марафон Здійснення Мрій за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Наше майбутнє — це мрії наших дітей. Поки вони в них вірять, значить, вірять у себе та готові змінити країну на краще!

Саме для досягнення цієї мети Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» ініціював разом із партнерами всеукраїнський «Марафон Здійснення Мрій», який стартував сьогодні.

Ідея Марафону — допомогти дітям відкрити та реалізувати власні здібності й таланти, втілити творчий потенціал, отримати інструмент для опанування майбутньої професії!

Для цього дитині самій чи за допомогою батьків потрібно надіслати організаторам Марафону заявку з описом мрії. А вже команда Фонду зробить усе, аби мрія здійснилася!

Працюватиме це так:

 Дитина (віком до 16 років!) або її батьки надсилають заявку з описом мрії на електронну пошту Zdiisnyty.mriiu@gmail.com чи в особисті повідомлення на FB-сторінку «Марафон Здійснення Мрій». У заявці детально вказують, для чого дитині потрібна та чи інша річ/послуга, ім'я, фото/відео.

Мрія може бути будь-якою, аби лише її здійснення допомогло дитині розкрити власний талант. Музичний інструмент чи набір фарб, освітні курси або дорогі комп’ютерні програми для майбутніх програмістів і дизайнерів — словом, усе, про що може мріяти дитина. Не приймаються заявки щодо придбання мобільних телефонів, ноутбуків і техніки, яка не пов’язана з майбутньою професією.

Ми — нація обдарованих людей. І найбільшою мрією партії «ЗА МАЙБУТНЄ» є те, щоб талант кожного працював на сильну державу, на квітуче майбутнє нашого суспільства. У якому кожен займатиметься Своєю справою. Суспільства, у якому праця людини стане елементом економічного розвитку країни, а не способом вижити в ній! Тільки разом ми дамо нашим дітям віру в їхнє майбутнє! Тільки разом зробимо його гідним наших дітей!

Подробиці — на сторінці «Марафон Здійснення Мрій».

Артем 8265 просмотров

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Данный раздел новостей является площадкой для свободной журналистики. Материалы пользователи загружают самостоятельно. Администрация rubezhnoe.com может не разделять позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов. 

Уважаемые пользователи, просим вас уважительно относиться к собеседникам в комментариях, даже если вы не согласны с их мнением!